Підсумки дня – 12 травня [ФОТО, ВІДЕО]

Економіка. Внутрішній двір колишнього військторгу на вулиці Шевченка вчора став місцем зустрічі занепокоєних жителів навколишніх будинків. Золотонісці зібралися на ділянці, аби почути нагальні відповіді очільників міста та депутатів на свої питання. Саме тут, як повідомлялося раніше, представники депутатської групи “Золотоноша моє місто” нещодавно здійснили спробу припинення незаконної забудови. Судячи з характеру, початкові конструкції вельми нагадували майбутню газову заправку.

незаконне будівництво 1

Освіта. Чого не вистачає школі, щоб бути кращим місцем для дітей? Таке питання продовжують ставити золотоніським дітям та педагогам учасники Молодіжного клубу журналістики Вікторія Кикоть та Яна Андрейко. В другому випуску проекту черга дійшла до спеціалізованої школи №1.

Освіта. Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, у Золотоніській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя. Вранці школярі зібралися на подвір’ї на лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту. Після уроків у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

золотоніська школа-інтернат

Освіта. 11 травня у загальноосвітній школі села Кропивна  відбувся День цивільного захисту. Активну участь у проведенні заходу взяли співробітники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини. З учнями усіх класів провели профілактичні бесіди, розповіли основні правила пожежної безпеки, правила особистої безпеки вдома та в школі, під час відпочинку на природі, а також пояснили, якими можуть бути наслідки якщо їх нехтувати. Потім рятувальники продемонстрували технічне оснащення пожежно-рятувального автомобіля, яке використовують для ліквідації надзвичайних ситуацій. Чудовим прикладом роботи пожежно-рятувального підрозділу стала демонстрація гасіння умовної пожежі. Також школярів ознайомили із принципом роботи аварійно-рятувальної техніки, за допомогою якої виконується безпосереднє рятування людей. Окрім того, дітям та викладачам школи наочно показали як користуватися вогнегасником та розповіли про їхні види.

кропивна

Культура. Золотоніська дитяча музична школа продовжує знайомити поціновувачів зі своєю творчості. Цього разу споглядаємо відео виконання твору “Матерям даруйте доброту” (музика М. Ведмедері, слова В. Олійника, аранжування В. Крищук).

Культура. Черкаси запрошують на сольний концерт Сашка Дубини, котрий відбудеться 19 травня о 19:00 в театр-студії PROtest. Сашко Дубина – черкаський музикант, i фронтмен гурту ” СОНЦЕ В КИШЕНI”, що народився у Золотоноші. За освiтою фiлософ, але музика це його покликання. Гурт створений в переддень Дня Незалежностi – 23 серпня 2013 року.

За чотири роки iснування гурт брав участь у “SOUNDЧе” (Черкаси, 2014-2015), “Трипільські Зорі” (Черкаси, 2014), “Rock Vizok” (Черкаси, 2014), “Холодний Яр – Фестиваль нескореної нації” (с. Грушківка Черкаська обл., 2015), “Бандерштат” (Луцьк, 2015), “Ше.Fest” (с. Моринці Черкаська обл., 2015-2016), “Повстанець” (Черкаси, 2015), “ГайдаFest” (Черкаси, 2016), “Woodstock Ukraine” (с. Свірж Львівська обл., 2016), “Pokrova Fest” (Дніпро, 2016), Арт-фестиваль “Гайда” (Черкаси, 2017).

сашко дубина

Фото. Чи помічали Ви красу рідного міста? Місцева жителька Антоніна Бонь її точно помічає і ділиться в інтернеті власними фотороботами. Цього разу її пильне око та об’єктив зафіксували квітучу вулицю Січову.

Золотоноша квіти