“У “Водоканалі” таким точно не місце”, – Кузнєцов про затримання підлеглого на хабарі

Сьогодні в Золотоноші правоохоронці затримали керівника однієї з дільниць КП “Міський Водоканал” на хабарі. Той вимагав декілька тисяч гривень від власного ж підлеглого. За повідомленням прокуратури Черкаської області, чоловік зажадав половину заробітної платні у одного з працівників. Наразі вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.

Керівник комунального підприємства Сергій Кузнєцов, як колишній офіцер, на звістку відреагував жорстко, не цураючись своїх коментарів. За словами комунальника, що пролунали під час термінової прес-конференції із місцевими ЗМІ, подібним “фахівцям” точно не місце в структурі “Водоканалу”.

– Чесно кажучи, досі не можу зрозуміти, яким треба бути негідником, щоб так чинити стосовно своїх же підлеглих. Цим, звісно, займатимуться правоохоронці, але вже зараз я особисто не спинюся. Завтра проведемо збори колективу, а всіх працівників, хто володіє будь-якою інформацією стосовно подібних випадків в структурі КП, закликаю звертатися до мене вже зараз. Також це стосується і до подальших таких вчинків будь-кого, – прокоментував ситуацію Кузнєцов.

Разом з тим, комунальник закликає й містян телефонувати до приймальні “Водоканалу” у випадку найменших натяків на хабарі як до кінцевих споживачів, так і до місцевих підприємців. Цю хворобу, якщо вона прогресуватиме, вирішити, мовляв, можна лише гуртом, шляхом колективної свідомості.

затримання

Тим часом в Інтернеті вже активно поширюється штучний скандал. Звістка про затримання не могла оминути зацікавлені ЗМІ, тому протягом двох годин у стрічці новин маємо більш ніж гарячі заголовки. Найбільше увімкнули режим маніпуляції обласні “Vikka.ua” та “live.ck.ua”. Мережеве представництво відомого на Черкащині телеканалу опублікувало новину про те, що хабар у свого підлеглого вимагав… керівник “Водоканалу”. Аналогічним сенсаційним текстом відзначився веб-портал “Черкащани Live”, котрий давно відомий широкому загалу великою увагою до народного депутата Владислава Голуба. Звинувачення пролунало більш конкретне. Мова йде про викриття на хабарі “начальника комунального підприємства «Міський Водоканал»”. Хоча й тут перестрахувалися, зазначивши потім “…одного з районних центрів Черкащини”. У повідомленні прокуратури, зауважимо, лунала чітко назва міста – Золотоноша. Центром якого саме району є цей населений пункт – питання до професіоналізму авторів, які, судячи з усього, надто поспішали. Або якісно маніпулювали.

01 02

– Ну а як інакше? Будь-який новинний привід використовується підконтрольними виданнями на всі 100%, бо інвестиції треба відпрацьовувати. Ще після отримання звістки про затримання цієї людини я вже передбачав, що сьогодні лунатиму на всіх сторінках в статусі головного хабарника. Не минуло й кілька годин, як про це радісно прозвітувався й наш народний депутат на своїй особистій сторінці, – розповідає директор “Водоканалу”.

За словами Кузнєцова, постійний штучний інформаційний тиск він вже звик витримувати, а от подібних працівників, як затриманий сьогодні, виявлятимуть ретельніше. Золотонісців тим часом запрошує телефонувати за номером 5-26-47. Сюди можна буде повідомляти про найменші прояви хабарництва в лавах “Міського Водоканалу”.