Золотоноша говорить: Чи дотримуєтесь ви здорового способу життя? [ВІДЕО]

Здоровий спосіб життя, безсумнівно, – тренд останніх років! Ще далека східна мудрість вчила людство про те, що будь-який здоровий жебрак значно щасливіший за найбільш багатого, але хворого короля. Здоров’я людини, як відомо, у 1968 році було оголошено Всесвітньою організацією охорони здоров’я найвищим суспільним надбанням. Воно ж, в свою чергу, передбачає не лише відсутність хвороб і дефектів розвитку, але й має гарантувати сучасній людині повне душевне, фізичне і соціальне благополуччя.

Попри все, в наші часи більшість українців ставиться до спорту як до чогось неприродного. Наче це – якась порожня та вигадана деким витрата власного часу, що містить в собі лише постійну втрату фізичної сили. В той самий час, масштаби вживання алкоголю, спиртних напоїв та легких наркотичних речовин часом починають вражати.

Спорт – цілком природне явище для людського тіла, як-то вода, їжа чи сон. Спорт часто-густо заміняє собою вживання більшості ліків в похилому віці, а також сприяє загальному стану організму. Не всі мають змогу, фізичні можливості, вільний час чи фінанси для продуктивних занять, проте варто пам’ятати завжди, що спорт повинен посідати точно не останнє місце в життєвих цінностях кожного з нас.

Як ставляться до здорового способу життя золотонісці, чи займаються спортом та як проводять своє активне дозвілля, дізнавайтесь у здоровому та спортивному сюжеті проекту “Золотоноша говорить”: