Колективи Ліги сміху влаштують гала-концерт для порятунку свого колеги

“Сміх заради життя”, головний девіз золотоніської Ліги сміху, знову набув своєї соціальної значущості та актуальності. Цього разу – терміново! Учасники місцевого гумористичного шоу, котрі кожний свій виступ присвячують допомозі комусь із золотонісців, сьогодні об’єдналися для порятунку гравця команди “Слуги народу” Валентина Баранника.

Син відомих в Золотоноші лікаря та учительки, а нині відповідальний працівник Управління праці та соцзахисту днями опинився на межі життя та смерті. Наразі він перебуває в столичному Інституті нейрохірургії та потребує термінової складної операції. Збір коштів жителями міста розпочався ще вчора, а містян активно закликають до фінансової допомоги. Кошти можна перерахувати на картку Приватбанку 4149 4978 6655 6204. Отримувач – мама Валентина, Надія Леонідівна Баранник.

Тим часом колективи Ліги Сміху готуються до найважливішого виступу на підтримку свого нині головного гравця. Усі кошти, зібрані від продажу квитків, будуть перераховані на порятунок Валентина. Крім того, як завжди, у холі міського Будинку культури стоятиме скринька для пожертв.

Захід відбудеться у п’ятницю о 17:30, а квитки у вільний доступ надійдуть вже сьогодні по обіді. Придбати їх можна в будівлі МБК на центральній площі. Телефони для довідок – 5-26-39, 5-33-29.

валентин баранник