Ліга Сміху: наступної п’ятниці в Золотоноші розіграють Кубок весни

Одразу після Великодніх свят золотонісців запрошують на доволі несподіваний сюрприз. Наступної п’ятниці міський Будинок культури збере глядачів на позаплановий етап Ліги Сміху. Команди, що вибули зі змагань під час попередніх виступів, цього дня матимуть ще один шанс потрапити до фіналу. Місце в головній битві сезону отримає колектив, котрий здобуде 21 квітня Кубок Весни під кодовою назвою “Хочу в фінал!“.

Ідея проведення додаткової гри виникла в оргкомітеті після другого півфіналу. Після круглого столу із капітанами усіх команд вердикт пролунав чітко – деякі неабияк бажають реваншу, зробивши правильні для себе висновки і не шкодуючи задля місця в фіналі та задоволення глядачів іще купу свого часу. Наступного тижня путівку до головного етапу сезону розіграють комунальники із “Санітарного Батальйону”, депутати та посадовці із команди “Слуги народу”, очільники міськвиконкому в складі “Каламбуру”, вихователі дитячих садочків в гурті “Дошкуляриків”, а також тріо студентів із “Міцних горішків”. Саме ці п’ятеро команд зголосилися на свою вирішальну спробу, нині вже готуючи якісні виступи.

Нагадаємо, фінал Ліги Сміху відбудеться в травні і туди вже потрапили через сітку змагань “Статус”, “Контрольний вистріл”, “Активія” та “Шалені матусі”. Влітку ж на золотонісців знову очікує масова туристична поїздка. Суперфінал, котрий зведе у двобої переможця нинішнього та минулого сезонів (“На лабутенах”, колектив Технікуму ветеринарної медицини), відбудеться орієнтовно на мальовничому Закарпатті.

Не забувають організатори, як завжди, і про головну мету цієї місцевої ініціативи – допомогу золотонісцям. Цього разу всі виручені за квитки, а також зібрані безпосередньо у холі МБК кошти, будуть передані на вкрай потрібне лікування 9-річній місцевій дівчинці Аліні. Допитлива і цілеспрямована маленька жителька міста від самого народження страждає на наслідки враженої аномалії хребта та спинного мозку. Можливість для одужання є. Шанси ж на це намагатимуться прискорити земляки наступної п’ятниці!

кубок весни