500 золотонісців взяли участь у благодійному велопробігу [ФОТО]

Машстабний “Велопробіг єдності” сьогодні втретє відбувся на вулицях Золотоноші. П’ять сотень місцевих жителів і гостей долучились до сімейного спортивного дозвілля, котре носило ще й благодійну мету. Усі зібрані кошти будуть направлені на облаштування майданчика для занять воркаутом на стадіоні ДЮСШ.

Десятикілометровий заїзд, в якому взяло учать 530 любителів двоколісних прогулянок, відбувся незважаючи на не зовсім сприятливу погоду. Ініціатива золотонісців ще торік стала традиційною, а кількість учасників щороку дедалі більшає. Взяла старт офіційна програма ще о 8:30 ранку, коли перші велосипедисти вишикувались у чергу для реєстрації. Поступово центральну площу впізнати вже було складно, адже такої кількості двоколісних транспортних засобів вона бачить лише раз на рік. 

Паралельно на площі перед Торговим центром вже облаштувався традиційний для подібних заходів благодійний ярмарок. Наповнення теж для золотонісців давно знайоме та улюблене: смачні випічки та солодкі страви від колективів навчальних закладів, вареники й каша від Центру соцдопомоги й комунальників, кава і чай. Усі зібрані кошти, як і годиться, будуть направлені на громадську користь.

Склад великої команди золотонісців чималий та різнобарвний. Зібрались сьогодні й ті, хто справді мав бажання позмагатися у спринтерській вправності, а також містяни, що просто використали 1,5 години часу на цікаве дозвілля. Дехто відвідав забіг навіть цілими сім’ями, передаючи традиції здорового способу життя від покоління до покоління. Віковий зріз теж чималий – починаючи від зовсім дрібних учасників-дошкільнят, для яких був сформований окремий велотрек на Садовому проїзді, і до найповажніших за віком представників громади.

Не минулося і без оригінальностей, адже за традицією свої байки золотонісці ще й прикрашають національною символікою. Найцікавіші витвори були згодом заохочені на церемонії нагородження. Окрім сувенірів, дісталися багатьом групам містян ще й футбольні м’ячі в якості справжнього заохочення до спортивного життя.

Всього захід зібрав сьогодні 15 868 гривень. До цієї суми додасть свої кошти вже й місцевий бюджет, завдяки чому на території стадіону ДЮСШ обладнають майданчик для любителів воркауту.

велопробіг єдності 1 велопробіг єдності 2 велопробіг єдності 3 велопробіг єдності 4 велопробіг єдності 5 велопробіг єдності 6 велопробіг єдності 7 велопробіг єдності 8 велопробіг єдності 9 велопробіг єдності 10 велопробіг єдності 11 велопробіг єдності 12 велопробіг єдності 13 велопробіг єдності 14 велопробіг єдності 15 велопробіг єдності 16 велопробіг єдності 17 велопробіг єдності 18 велопробіг єдності 19 велопробіг єдності 20 велопробіг єдності 21 велопробіг єдності 22 велопробіг єдності 23 велопробіг єдності 24 велопробіг єдності 25 велопробіг єдності 26