“Погрози”, поліція, прощання з БПП: листи простого черкащанина налякали народного депутата [ФОТО]

Справжній політичний екшн з елементами комедії та психоделії розгорнувся вчора довкола народного депутата 197 виборчого округу (куди, як відомо, Золотоноша вже рік не входить) Владислава Голуба. Про його наміри саме 4 квітня вийти з лав фракції БПП, від якої він несподівано балотувався на попередніх виборах, широкому загалу було відомо вже з тиждень. Але точно ніхто не міг передбачити епатажність самого процесу, котра вже плавно переросла в народну байку.

Інформпростір вибухнув зранку, коли обранець видав на своєму Facebook тривожне повідомлення. До його черкаської приймальні, мовляв, був доставлений пакет, в якому зокрема містилися погрози щодо діяльності, а також життя та здоров’я. Такі дії, звісно ж, «жертва» відразу пов’язала зі «своєю діяльністю щодо розслідування корупційних злочинів Черкаської ОДА». На місце «терористичного акту» відразу ж були викликані слідчі та експерти, а страшна подія почала швиденько роздуватися через підконтрольні ЗМІ.

01

Тим часом, як очікувалося, парламентар з трибуни Верховної Ради побив горщики із президентською фракцією, не забувши потім знову нагадати вранішній неординарний злочин. Вчорашні події, за словами Голуба, стали зайвим свідченням того, що він зробив правильний крок. Знайшлися в його словах за декілька годин і нові підозрювані, адже після нагадування про ранкову знахідку, дісталося, як годиться, і двом золотонісцям – Віталію Войцехівському та Віктору Полозову. Їх, мовляв, точно чекає колись імплементування інституту невідворотності покарання.

02

Все б нічого, та дружній до народного депутата сайт Черкащани Live ще вранці оперативно оприлюднив фото тих самих пакунків з незрозумілими написами. Поки правоохоронці оперативно шукали автора такого цинічного вчинку, читачі намагались знайти там бодай одну погрозу, а черкаські журналісти з неприхованою іронічною посмішкою в один голос вказали на виконавця. Ні, візиток Ткаченка чи Войцехівського там знайдено не було, проте подібні пакунки і подібна писанина регулярно потрапляють до багатьох редакцій, офісів громадських організацій та політичних партій. Їхній автор незмінний – такий собі черкащанин Костя, котрого лагідно, аби не образити, в обласному центрі називають «божим чоловіком». Є, знаєте, такі люди в кожному місті. Ті, що цілими днями ходять до політиків та посадовців, несучи з собою купи записів та вирізок із газет про те, як потрібно керувати країною.

03 04

Подібну діяльність Костянтин провадить вже півтора десятка років. Журналісти давно звикли до чоловіка, терпляче слухаючи його аргументацію та обіцяючи зі всім ознайомитись та все передати. Як виявилось ,те, з чим стикаються публічні особи в будь-якому населеному пункті, стало справжнім шоком для народного обранця. Чи то частіше треба з людьми спілкуватися, чи то просто маємо неправильно прийняте в пориві емоцій та амбіцій оперативне рішення, проте вже надвечір надійшли й перші результати розслідування «теракту» проти недоторканої особи. За повідомленням джерела у правоохоронних органах, Костю знайшли. Костя зізнався, що автор пакунків він і нікому, мовляв, погрожувати й не збирався. Просто виклав свої пропозиції до парламентаря та своє бачення державної політики. Як завжди власне.

05

А поки Facebook самого Владислава Голуба мовчить і не коментує казус, чомусь стає навіть страшно, подумавши, які наслідки для психіки нашого обранця мали б, наприклад, візити на збори кожного кварталу, або ж приймальний день в понеділок вранці. Задачка зовсім не з простих, але до Золотоноші політик відкрито так досі й не наважився завітати, а в селах все значно спокійніше – готові голови сільрад та трохи місцевих жителів зі зручними питаннями. До комплекту входять і фото зі щасливою громадою для звіту у Facebook.

Якщо Костя спонукав народного депутата вийти з БПП, ставши останньою краплею, то тут, як здається, запахло б складанням мандату і шляхом до монастиря.