Ліга Сміху: Те, що лишилося за кадром [ВІДЕО]

Півфінали золотоніської Ліги Сміху відгриміли місяць тому, подарувавши золотонісцям два доволі драйвових вечори, команди готуються до наступних етапів, а нам, звичайним глядачам не буде зайвим зазирнути за куліси головної міста. Виступи колективів, що й зрозуміло, це не лише яскравий вихід на сцену та море жартів перед чотирма сотнями глядачів. Ліга Сміху – це десятки репетицій, сотні розірваних шматків паперу зі скоригованим сценарієм, пошук творчих ідей, костюмів і морального натхнення на день-ікс. 

Та найцікавіше – гримерка будинку культури, де події часто-густо зовсім не поступаються сценічній комедійності. Зайшовши до МБК не через головний вхід, в якості глядача, а через службовий, відразу ж можна потрапити до атмосфери творчої самодіяльності. Саме тут й відбуваються останні репетиції та шліфування усіх слів, що вже за мить лунатимуть на сцені. Хто співає, хто й танцює, дехто приміряє дивні речі, а в цілому всі просто жартують один з одного, намагаючись позбутись передстартового нервування.

Декілька секретних досі кадрів про те, як команди готувалися до півфіналів, дивіться у відео, що розкриває деякі секрети кухні золотоніської Ліги сміху:

Ну що друзі, починаємо фінал? 😉