“Що дозволено Юпітеру…”, – ЗМІ про піар нардепа у незаконній газеті

Як повідомлялося раніше, газета «Черкаський кур’єр» фактично весь минулий рік виходила незаконно. Це саме та газета, яка друкується 30-тисячним тиражем (принаймні, така цифра подається у вихідних даних) і щотижня розповсюджується у Канівсько-Золотоніському окрузі через пошту практично у кожну скриньку жителів округу. Місцеві мешканці приклеїли їй назву «голуб’ятниця», бо на кожній сторінці там піариться нардеп від 197 округу Владислав Голуб, а приходить вона до людей у п’ятницю, розповідає інтернет видання “Дзвін”.

Черкаський кур'єр 01

За словами журналістів, спочатку від команди пана Голуба звучали заяви, що “Дзвін” подав неправдиву інформацію і видавці «кур’єру» готові заледве не судитися за брехню. Хоча інформацію про реєстрацію «кур’єрської» газети журналістам було надано Головним управлінням юстиції у Черкаській області і де було чітко вказано «свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації газети «Черкаський Кур’єр» визнано таким, що втратило чинність…»  Саме те свідоцтво серії ЧС №624Р, що фігурувало у вихідних даних газети, яка весь 2016 рік успішно друкувалася і розповсюджувалася через пошту. Також ГТУ юстиції в області інформувало, що засновник газети «Черкаський Кур’єр» ПП «Агенство політичних новин» було повідомлено про втрату чинності свідоцтва про державну реєстрацію цього видання ще у грудні 2015 року. Тобто, і видавці газети, а від так і нардеп свідомо йшли на порушення закону. Цікаво, що пан Голуб позиціонує себе, як проєвропейського політика (входить у групу «Єврооптимісти» парламенту), великого юриста і, підкреслюють автори, він працює в комітеті з питань правової політики і правосуддя Верховної Ради…

І ось у свіжих номерах газети, які почали виходити із січня цього року, у вихідних даних «ЧК» уже фігурує нове свідоцтво про реєстрацію цього видання – ЧС №976Р. Там же стоїть і нова дата реєстрації – 23 грудня 2016 року. Фактично цим самим видавці та засновники «Черкаського кур’єру» визнали, що весь попередній період видавали та розповсюджували свою газету у незаконний спосіб.

А найцікавіше, що на сторінках «Черкаського кур’єру» нардеп Владислав Голуб часто розповідає про корупційні схеми місцевого розливу, про порушників законодавства та інші високопарні речі. Але як вірити його красивим словам, коли він сам розміщував свої виступи та яскраві фотки у фактично незаконному виданні… Чи, може, пан Владислав, як ерудований європеєць діє за класичним принципом – «Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику…»