Аліна Полегенька » Секрети успішного журналіста від “Нової Доби”

Найголовніше в журналістиці мати величезне бажання працювати в даній сфері, не боятися розкрити, дізнатися правду, потрібно одночасно бути хорошою, привітливою людиною, психологом, витриманим слухачем, щоб знайти підхід до кожного.

Нова Доба 02 [870_650]

Для написання статті потрібно вислухати обидві сторони, які допоможуть вже читачам зробити свої висновки. Щоб зробити популярним свої джерела масової інформації, потрібно кожного дня поповнювати сторінку новими подіями, новинами, які будуть цікавими для всіх.

Газета “Нова доба” видає свої газети один раз на тиждень, а от свою інтернет-газету команда поповнює кожного дня, кожні півгодини. Щоб новини читали, потрібно якнайшвидше розмістити їх на сайті, щоб бути першими, щоб новина не втратила свою актуальність. Доводиться навіть розміщати її відразу на місці події і потім корегувати її вже в офісі.

Нова Доба 03 [870_650]

Також, важливим критерієм є орфографія. Якщо текст буде неправильно скомпонованим, нелогічним, з помилками – читати його не будуть. До кожної статті потрібно дібрати свій заголовок, який зацікавить читача до прочитання новини.

Потрібно розуміти заздалегіть, що робота журналіста віднімає багато часу та сил, навіть після закінчення робочого дня, не вдається відключитись від роботи, тому що потрібно бути в курсі всіх новин.

Нова Доба 04 [870_650]

На мою думку ці всі поради є актуальними, на даний момент, та стануть Вам в пригоді, можливо, з цієї статті Ви дізналися щось нове та інформативне для себе. Головне вірити в себе і Ви досягнете мети!

Нова Доба 05

Аліна Полегенька,
студентка Золотоніського технікуму ветеринарної медицини
член Молодіжного клубу журналістики
молодіжний мер Золотоноші