Підсумки дня – 20 березня [ФОТО, ВІДЕО]

ЖКГ. Команда ТОВ «Чотири лапи Україна» розпочала проект допомоги безпритульним тваринам у місті Золотоноша, Черкаської області. Міський голова Віталій Войцехівський підписав меморандум про взаєморозуміння та висловив сподівання на плідну співпрацю. Протягом двох тижнів команда «Чотири Лапи »разом з працівниками КП «Міський водоканал» проводять відлов бездоглядних тварин у місті, стерилізують, обов’язково вакцинують проти сказу та випускають у місце попереднього проживання.

Подивитися як проводять операції приходили студенти та викладачі Золотоніського ветеринарного технікуму. Волонтери мають надію, що Програма регулювання чисельності безпритульних тварин у Золотоноші після закінчення нашого проекту буде продовжена.

чотири лапи

ЖКГ. 22 березня з 8:00 до 17:00 вулиця Богодухівська (екс-Червонопрапорна) буде повністю перекрита для руху автомобілів через ремонт залізничного переїзду! Об’їзд ділянки автобусами буде здійснюватись через “черкаське” кільце.

переїзд

ЖКГ. Золотоніські шляховики закінчують підготовчі роботи другого етапу капітального ремонту вулиці Карпенка-Карого. Вже зовсім скоро на другій частині даної вулиці з’явиться новенький асфальт. Після чого шляховики одразу приступають до поточного ремонту решти вулиць нашого міста.

карпенка-карого

ЖКГ. На аварійному колекторі системи водовідведення продовжується активна фаза робіт. Працівники генерального підрядника роблять все можливе, щоб завершити даний етап до Великодня, аби містяни могли безперешкодно потрапити на свята до Свято-Успенського собору.

Освіта. 15 березня у МБК відбулося мистецьке свято в рамках міського фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивограй Черкащини». Найталановитіші учні гімназії продемонстрували свої обдарування у конкурсній програмі. Навчальний заклад вдячний керівникам вокальних гуртків Світлані Рафальській, Тетяні Слюсар, керівнику хореографічної студії Богдані Лапченко, заступнику з виховної роботи Світлані Лучаніновій, педагогу-організатору Вікторії Котко, звуко-оператору міського будинку культури Юрію Кравченку, відеооператору Євгенію Снісаренку, міському відділу освіти, батькам у проведенні фестивалю та всім учасникам, які створили незабутня феєричне свято творчості та таланту.

гімназія

Освіта. 16 березня для учнівської молоді технікуму ветеринарної медицини проведено правоосвітній семінар. Ініціаторами заходу виступив Золотоніський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та служба у справах дітей, молоді та спорту. Під час семінару говорили про походження прав людини, звертаючи увагу на такі важливі принципи як рівність всіх та необхідність відстоювання людської гідності.

технікум

Суспільство. Прекрасна традиція — збиратися і гуртом наводити лад як на шкільному подвір’ї, так і на закріплених територіях. Адже наше місто – це наш спільний дім, наша невеличка планета, і тільки від нас залежить його добробут. 16 березня учні 5-11 класів та педагогічний колектив другої школи озброївшись рукавицями, граблями, мітлами та іншим знаряддям, вийшли попрацювати задля порядку та затишку рідного міста. Ніхто не стояв осторонь. Спільними зусиллями було прибрано територію по вулиці Миколаївській та парк Неверовського.

суботник СШІТ

Освіта. 16-18 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася 8-міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти». Серед учасників високу відзнаку – Диплом переможця та золоту медаль – отримала Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат. Навчальний заклад презентував посібник «Шануємо традиції, творимо сьогодення, крокуємо в майбутнє» у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота».

санаторна школа-інтернат

Політика. Безкоштовний Wi-fi, відремонтовані дороги та укомплектовані навчальні заклади – таким стало село Подільське, що на Черкащині, яким керує наймолодший сільський голова України Артем Кухаренко. Молодий, амбітний і працьовитий 24-річний хлопець – нині наймолодший сільський голова в Україні. Коли балотувався на посаду у 2015 році, хлопець був ще студентом. Тоді його кандидатуру підтримали 80% селян, розповідають в своєму сюжеті журналісти на 24 каналу.

Політика. Трьом високопосадовцям Черкаської обласної ради вручили підозру про вчинення корупційних правопорушень. Зокрема голові облради Олександру Вельбівцю, першому заступнику голови облради Валетину Тарасенку та ще одному заступнику, золотоныському депутату Вадиму Гайовичу. Про це виданню «ВиЧЕрпно» стало відомо з власних джерел. За словами останнього, коли він переглянув протокол, то зауважив, що факти і твердження, які там містились, не відповідали дійсності, більше того, все там написане «повна нісенітниця», тому він буде подавати позов до суду. Також він розповів, що йому пред’явили, що він голосував за затвердження результатів роботи лічильної комісії.