Молодіжний клуб журналістики переймає досвід у черкаських ЗМІ [ФОТО]

У рамках реалізації міського проекту «Молодіжний клуб журналістики», що здійснюється у співпраці з Корпусом Миру США, минулого тижня учнівська та студентська молодь завітала з навчальним візитом до обласного видання «Черкаський край».

Головний редактор Тетяна Калиновська провела екскурсію найдавнішою редакцією Черкащини, познайомила з колегами, відомими журналістами, та поділилася секретами успіху у професії – прагненням бути об’єктивним та дотримуватись журналістської етики за будь-яких обставин. Після завершення зустрічі молодь відвідала музей Василя Симоненка – українського поета та журналіста, який робив перші кроки у професії саме в цьому виданні.

Також для молоді на базі проектного центру «В.А.М.» (ЗОШ № 3) минулої п’ятниці було організовано зустріч з Оленою Шаповал – журналісткою популярного у Черкасах інтренет-видання «ІнфоМіст». Олена поділилася досвідом стажування у Варшавській медіа-школі та провела тренінг із основ розслідувальної журналістики.

Учасники клубу отримали нові завдання для наповнення молодіжного блогу. З першими спробами написання молоддю статей можна ознайомитись на спецпроекті – https://zolotonoshayouthjournalists.wordpress.com/.

Оксана Черв’якова

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Молодіжний клуб журналістики 03 [870_650] Молодіжний клуб журналістики 04 [870_650]