Підсумки дня – 10 березня [ФОТО, ВІДЕО]

Надзвичайні ситуації. Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у екосистемах. На території області спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період. Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах рятувальники вже розпочали проводити профілактичні заходи з громадянами.

пожежы в екосистемах

Освіта. Напередодні жіночого дня одинадцятикласники Золотоніської гімназії створили справжнє свято для своїх учителів. Ранкове привітання від чоловічої статі дало позитивний старт на цілий день. Незвичайний аромоподарунок та фотосесія у декоративній рамці нікого не залишила без привітної посмішки та святового настрою.

Цього дня на вчителів чекав ще й День Самоврядування, який є водночас бажаним відпочинком для вчителів та плідною, підготовленою працею учнів 10-11 класів. Цікаві та змістовні уроки були проведені у всіх гімназійних класах. А старшокласники на власному досвіді переконались, якою нелегкою є вчительська кухня. Апофеозом свята став концерт для жіночої частини працівників школи, підготовлений талановитими учнями 11 класу, що отримав назву “Жінка 2017”.

Освіта. 2 березня в Золотоніському технікумі відбулася студентська конференція дисциплін природничо-наукової підготовки “Актуальні питання та проблеми в сільському господарстві”. В її ході студенти презентували результати досліджень з різних дисциплін та давали відповіді на запитання щодо них. Учасники конференції були відзначені грамотами у різних номінаціях. Кращим дослідником виявився студент 2-А курсу Олексій Кравченко та його робота на тему “Моніторинг та видова ідентифікація мікобіоти в кормах сільськогосподарських тварин і птиці” (керівник Кравченко І.В. – кандидат с.-г. наук). Досвід учасників конференції узагальнено у збірнику тез та передано у методичний кабінет.

технікум

ЖКГ. Учора відбулась спільна нарада керівників підприємств та установ навколо центральної площі. Мета зустрічі представників Будинку культури, ресторану “Весна”, готелю “Зоря”, Еко-Маркету, міськрайонного суду та підрядника будівництва фонтану проста – підведення архітектурного ансамблю центральної площі під спільний знаменник. Нині роботи з будівництва фонтану активно відновлюються, згодом – початок робіт над зеленою зоною. Наразі існують декілька орієнтовних варіантів майбутнього вигляду забудов довкола. Один з них – на ескізі нижче.

площа

Спорт. Любителів волейболу запрошують на Суперкубок-2017, котрий розіграють збірні Золотоноші та Золотоніського району. Турнір, присвячений пам’яті відомого місцевого волейболіста Анатолія Адаменка, відбудеться 18 березня у спортивному залі третьої школи.

суперкубок

ЖКГ. В Золотоноші взяли старт традиційні весняні суботники. Сьогодні толоку проводили різні відділи та управління виконавчого комітету. На вулиці Черкаській держслужбовці прибирали узбіччя від посипальної суміші та сміття. Десятки тон піску, пилу і рослинних решток було складено на купи, а за їх подальше вивезення візьметься техніка КП “Міський водоканал”.

суботник

ЖКГ. На вулиці Шевченка, в районі ДП “Златодар”, Золотоніські шляховики проводили  сьогодні ямковий ремонт, використовуючи технологію холодного асфальтування. Головна ціль комунальників – “перекрити” найбільш глибокі та аварійні ями, що з’явилися на наших шляхах після зими. Основний, поточний ремонт доріг, використовуючи традиційні технології, шляховики зможуть розпочати лише тоді, коли середньодобова температура повітря сягне хоча б 8-10 градусів. Вже з понеділка ремонтна бригада приступить до підготовки вулиці Карпенка-Карого для завершення другого етапу її капітального ремонту.

асфальтування

Освіта. Тарас Шевченко – один з найбільших діамантів у величній пекторалі історії України, а його поезії – то неперевершені перла в багаторазковому намисті української літератури. З таким гаслом учні СШІТ №2 в ці березневі дні долучилися до вшанування пам’яті славного сина України.

Шевченківський тиждень СШІТ 8