Золотоноша говорить: Як ви ставитесь до скасування 8 Березня? [ВІДЕО]

Попри розбіжності у позиціонуванні, 8 березня нині, перш за все, це серед українців хороша традиція і гарний привід порадувати представниць прекрасної статі – зробити їм по-особливому приємний день, на який вони заслуговують. Для більшості жінок весна починається саме цього дня. Коли вони стають об’єктом підвищеної уваги з боку своїх чоловіків, які дарують їм квіти, турботу та ласку.

8 Березня, звісно ж, не єдиний день, коли жінкам потрібна посилена увага, шквал компліментів та оберемки квітів. Любити їх та поважати варто постійно, але саме в переддень досить цікаво дізнатися думки золотонісців щодо майбутнього цього свята. Вже не перший рік тривають розмови про те, щоб скасувати усі свята, які залишилися українцям у спадок від радянської епохи. Проект Українського інститут національної пам’яті поки що не затверджений, а чи не єдиний момент, з яким українці поки що не погоджуються – скасування святкування Міжнародного жіночого дня. Точніше, відміна вихідного. Адже, судячи з усього, традиція лишиться.

Втім, дізнаємося більш детально, наскільки містянам дороге це свято. Своїми думками перехожі ділилися днями для першого весняного випуску проекту “Золотоноша говорить”: