Ліга Сміху: до когорти фіналістів додались “Активія” та “Шалені матусі” [ФОТО, ВІДЕО]

Другий півфінал золотоніської Ліги Сміху, котрий відбувся в міському Будинку культури вчора, подарував не лише море позитивних недільних емоцій глядачам, а й остаточно визначив квартет фіналістів. У досить напруженій боротьбі чотирьох рівних колективів путівку до фіналу здобули освітяни з “Активії”, а також команда найбільш відчайдушних золотоніських матусь. Саме вони 26 травня (орієнтовна дата) виборюватимуть звання переможця другого сезону в компанії зі “Статусом” та “Контрольним вистрілом”.

Черговий етап Ліги обіцяв бути вельми насиченим ще до свого початку, адже команди увімкнули цього разу весь свій творчий потенціал, нагородивши глядача не лише вдалими жартами, а й відмінною акторською грою. Свого шарму додали й спеціальні гості, що неабияк здивували зал. Якщо депутатам та посадовцям зі “Слуг Народу” приїхали допомагати народна артистка України Ніна Мирвода, а також справжній моряк із Камеруна Ліонель, то до колективу “Активії” досить несподівано та в деяких моментах навіть спонтанно, проте органічно влився голова обласної ради Олександр Вельбівець.

Майже тригодинне шоу в цілому видалось справді по-весняному запальним, а ім’я команди-володаря другої путівки довелося навіть визначати у батлі. В цілому переможцем раунду стали освітяни із сімома голосами суддів, трохи не дотягнули до останнього шансу студенти з “Екстріму” (5 балів). В той час родзинку у вигляді індивідуального протистояння капітанів презентували “Слуги Народу” та “Шалені Матусі”. Олександр Флоренко і Мар’яна Ніщенко фактично пішли на амбразуру, дізнавшись про доволі оригінальний формат батлу у вигляді особистого протистояння, повністю заснованого на імпровізації. Боротьбу фантазії, гумору та дотепності таки зуміла виграти капітан “Матусь”, провівши свою команду до фіналу!

Головна ж мета фестивалю, як завжди, благодійна. Учора вся виручка від продажу квитків, а також окрема допомога від містян була адресована золотоніському педагогу із Черкаського національного університету Олені Меньших, котра потребує чималих коштів на процес лікування. Всього було зібрано майже 15 тисяч гривень.

Фінал Ліги Сміху відбудеться за два місяці. Головний приз – туристична поїздка до західної України, маршрут якої повністю визначатиме команда-переможець. Проте слід не забувати й про анонсований суперфінал, котрий має відбутися прямо… в Карпатах! Участь в ньому братимуть переможці першого й другого сезонів, а глядачів із Золотоноші, судячи з усього, буде не менше, аніж під час масових відвідин Говерли торік.

Відео: Юрій Кравченко, Володимир Кісанов

01

Останній фіналіст сезону – “Шалені матусі” – в компанії із тренерами Владиславом Гаркавим та Віталієм Войцехівським

02

03

04

Капітан, яка змогла:) Натхнення Мар’яні Ніщенко, переможцю фінального батлу, дарувала й зовсім юна золотоніська красуня. Це, власне, стосується і всієї героїчної команди матусь: мами на сцені – діти в гримерці.

05

Незважаючи на досить глибоке театралізоване шоу та просто фантастичну соціальну злободенну пісню, “Слугам Народу” до фіналу не вистачило зовсім-зовсім трішечки

06

07