Підсумки дня – 02 березня [ФОТО, ВІДЕО]

Баскетбол. В суботу в Кам’янці відбудеться кубковий турнір, присвячений пам’яті тренера Олексія Стасюка. В ньому візьмуть участь місцевий “Авіс”, “Сміла”, “Корсунь” та “Легіон” із Золотоноші. Формат кубковий, півфінали за сліпим жеребкуванням. Обслуговувати турнір буде черкаська суддівська бригада.

Музична школа. 25 лютого в Кіровоградському музичному училищі імені Нейгауза (м. Кропивницький) відбувся один із найпрестижніших музичних конкурсів – XXII Всеукраїнський конкурс виконавців на народних інструментах «Провесінь». Музичні школи з усієї України – від Одеси до Львова – прислали на конкурс своїх учасників. Їхні виступи оцінювало авторитетне журі, до складу якого входили народні і заслужені артисти, професори і доценти Національної музичної академії імені Чайковського.

Виступ юних талантів із Золотоноші став тріумфом Золотоніської дитячої музичної школи:

  • І місце в номінації «Баян» – Лисов Владислав (викладач Путинець І.Ю.) ІІ місце в номінації «Бандура вокальна» – Путинець Софія (викладач Солдатова К.С,)
  • ІІI місце в номінації «Бандура інструментальна» – Сидоренко Аня (викладач Солдатова К.С.)
  • ІІІ місце в номінації «Баян» – Супрун Ілля (викладач Путинець І.Ю.)
  • Диплом з відзнакою – Макіна Анастасія (викладач Солдатова К.С.)

золотоніська-дитяча-музична-школа

Очисні споруди. Минулого тижня в Золотоноші відбулась виїзна нарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Віталія Коваля. Привід – позапланова перевірка Державною екологічною інспекцією виконання вимог припису КП «Міський водоканал», що проводилась з 4 до 13 січня. Під час неї відбирали проби зворотних вод скиду очисних споруд та поверхневої води в контрольних створах  Сухої Згарі. Відповідно до протоколів відбору проб поверхневих вод, показники по хімічному та біологічному споживанню кисню (ХСК та БСК), а також азоту амонійному покращились, повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

виїзна нарада

Маслоробний комбінат. Поставивши торік першу партію солодковершкового масла в Нідерланди обсягом 140 тонн, Золотоніський маслоробний комбінат одержав нове замовлення. Про це повідомив радник голови ради директорів «Молочного альянсу» В’ячеслав Кулик  Цього року до Нідерландів відправлять ще 200 тонн золотоніського масла, розповідає Урядовий кур’єр.

золотоніський маслоробний комбінат

Волейбол. Одинадцятий ігровий день особливих несподіванок не приніс, додавши до багажу фаворитів поєдинків чергові три пункти. “Статус” впевнено розібрався із “ГазМясом”, трохи зіпсувавши тому шанси на бронзу, а “Вікторія” покращила своє турнірне становище перемогою над “Алюром” який учора вже завершив виступ на першості.

СтатусГазМяс (Вознесенське) 3:0 (25:12, 25:17, 25:18)
АлюрВікторія 0:3 (15:25, 16:25, 22:25)Попереду – головні ігри сезону, котрі й розставлять команди по місцям остаточно. Шість наступних поєдинків матимуть справді особливе значення для кожного з колективів, а глядачам сумувати не доведеться точно.

Особливий день в боротьбі за третю сходинку – прийдешня п’ятниця. Саме тоді одразу два матчі зіграє поки що один з головних претендентів на медалі – “Лиса Гора”. Більше того, обидві зустрічі, як то кажуть, – за 6 очків, адже змагатимуться прямі конкуренти: останній робочий день тижня прикрасять ще й “Новодмитрівка” з “Вікторією”.

Задача “Лисої Гори” 3 березня – взяти якомога більше очків, бо в понеділок здійснити це буде складніше. В те, що “Статус” не спинить свого ходу, наразі мало хто сумнівається. Цього ж дня останній шанс на поповнення свого доробку матимуть військовослужбовці у грі з “Новодмитрівкою”.

Заключний вечір має стати найбільш яскравим в сезоні. Наступної п’ятниці відкриє його принциповий матч між “Лисою Горою” та “ГазМясом” (ймовірність того, що тут і вирішуватиметься доля бронзи, дуже висока), а слідом – справжній фінал сезону. “Маяк” та “Статус” визначатимуть чемпіона в очному поєдинку!

3 березня
19:00 НоводмитрівкаЛиса Гора (Драбівці)
20:00 Лиса Гора (Драбівці) – Вікторія

6 березня
19:00 НоводмитрівкаЗеніт
20:00 Лиса Гора (Драбівці) – Статус

10 березня
19:00 Лиса Гора (Драбівці) – ГазМяс (Вознесенське)
20:00 Маяк (Піщане) – Статус
21:00 Церемонія нагородження

18 березня відбудеться й Суперкубок Золотоноші з волейболу. Його розігруватимуть трійця призерів регулярної першості.

волейбол

БДЮТ. Сьогодні у Будинку школяра для дітей молодшого шкільного віку відбулося Весняне свято. Діти з театральної студії показали виставу “Як жук будував будиночок” та веселі сценки із шкільного життя. Ведучі Катя Ненашева та Даша Якименко (у ролі Весни) вітали дітей та читали вірші. А найменшенька Яся Ненашева продекламувала вірш Тараса Шевченка.

будинок школяра

Гідропарк. На ставках у Золотоноші, котрі до пізньої осені розчищали під майбутній парк “Надія”, ще не встигла скреснути крига, тільки подекуди окремі проталини. Зате вже прилетіли лебеді. Строго за календарем, 1-го березня, вже оглядали ставок дві лебедині пари. А торік на ставку, аж до холодів і першої криги плавала тільки одна пара. Отже, лебедів прибуло. На березневий льодостав і білих лебедів задивляються перехожі, повідомляє Черкаський край.

лебеді

Гімназія. Команда гімназистів ZOLOWIZARDS зустрілася з директором КП «Міськводоканалу» Сергієм Кузнєцовим, який водночас очолює і новостворений притулок для бездомних тварин, завідувачем ветеринарною клінікою в Золотоноші Олександром Трояном, заступником з виховної роботи Золотоніського технікуму ветеринарної медицини Вітою Щепетною, викладачем спеціальних ветеринарних дисциплін Ольгою Павловою та студентами ветеренарного технікуму.

У програмі зустрічі гімназисти поділися своїми досягненнями у галузі СТЕМ-технологій, а також проблемами, які потребують спільного вирішення у процесі підготовки цьогорічного проекту, темою якого є тварини. Оскільки гості – неабиякі фахівці-практики, то діалог вдався надзвичайно плідним і змістовним. Діти отримали фахові грунтовні відповіді на болючі питання, почерпнули безліч нових ідей і навіть отримали ідеї в подарунок!

Сергій Кузнєцов навіть пообіцяв, що організує зустріч з директором ТОВ “ЧОТИРИ ЛАПИ УКРАЇНА” “FOR PAWS” Олександрою Лісчишиною. Яким же неймовірним було здивування гімназистів, коли вже наступного дня пані Олександра з’явилася на порозі школи!

А за цю зустріч хлопці та дівчата разом з керівником та дирекцією вдячні ще більше, оскільки за бесідою діти здобули собі вболівальницю на фестиваль (пані Олександра пообіцяла обов’язково підтримати команду в Українському домі!), але й партнера для виховної роботи в гімназії. Уже сьогодні з’явилися реальні партнерські проекти, які, віримо, будуть неодмінно втілені в життя.

Загалом діти вражені підтримкою дорослих у їхньому поступу в царині STEM. Вони сердечно вдячні адміністрації за підтримку, батькам за бажання допомогти фінансово у виготовленні костюмів, Руслану Грязону – за флаєри, Віктору Полозову – за фінансування проїзду, харчування та проживання команди в Києві, керівникові команди Сергію Різнику – за наставництво і терпіння, класному керівникові Інні Науменко – за вірність, небайдужість і надійність.

Запрошують усіх – колишніх випускників, рідних, друзів – підтримати команду у грі роботів на фестивалі FLL, який відбудеться у Києві 11-12 березня. Чекають на всіх в Українському домі з 10.00 години!

ZOLO-WIZARDS