Гімназія провела черговий шаховий “Турнір поколінь” [ФОТО]

«Турнір поколінь» – унікальний традиційний проект, започаткований з часу відкриття шахового клубу «Гамбіт» у Золотоніській гімназії. Традиція не обірвалася й цього року, тому клуб знову об’єднав кращих шахістів з кожної міської школи – різних за віком, статтю та досвідом. Окрім шкільних команд, на турнірі виступила команда Будинку дитячої та юнацької творчості під керівництвом і за участю Миколи Синьоока –хрещеного батька шахової справи у нашому місті.

За Положенням, кожна команда складалася з чотирьох осіб – двох дорослих учасників та двох учнів. Умови гри для дітей і дорослих дещо різнилися, однак винятком став учень ЗОШ №3 Ростислав Гончаренко, якому попри юний вік, неодноразово підкорялися у шаховому двобої дорослі суперники.

В результаті зосередженої, напруженої та цікавої багатогодинної гри по коловій системі перемогу отримала команда третьої школи. Друге місце виборов коелктив Будинку школяра, а бронза залишилася у господарів – гімназійної команди під керівництвом Андрія Чопорова, який в індивідуальному заліку не поступився нікому.

турнір поколінь 1 турнір поколінь 2 турнір поколінь 3 турнір поколінь 4 турнір поколінь 5 турнір поколінь 6 турнір поколінь 7

турнір поколінь 8

Переможці турніру – команда третьої школи

турнір поколінь 9

Будинок дитячої та юнацької творчості

турнір поколінь 10

Команда Золотоніської гімназії