Ліга Сміху: першими фіналістами сезону стали “Контрольний вистріл” та “Статус” [ФОТО, ВІДЕО]

У Золотоноші продовжують веселити містян на місцевому фестивалі «Ліга сміху», що проходить вже другий рік поспіль. У п’ятницю в міському Будинку культури відбувся перший півфінал. В неділю шанувальники очікують наступний. І вже потім кращі чотири команди зійдуться у фіналі, повідомляє інтернет-видання “ПроВсе”.

Організатори зазначають, що півфінали спеціально розділили на два етапи по чотири команди, адже цьогоріч у фестивалі участь взяло значно більше команд, ніж торік. На першому етапі у гумористичному поєдинку взагалі було аж дванадцять команд із місцевих держслужбовців, комунальників, політиків, підприємців, освітян, військових та студентів. У нинішньому півфіналі змагалися команди «Каламбур», «Міцні горішки», «Контрольний вистріл» та «Статус». Кожна команда мала показати домашнє завдання та музичний номер, об’єднані однією темою: «Весна прийшла – весні ми раді».

Гру кожної команди оцінювало компетентне журі, тож грали команди, як у телевізійній «Лізі сміху”, у кожному номері викладаючись на повну. До того ж і боротися було за що, адже команда, яка переможе в цьогорічному сезоні, поїде у подорож на Західну Україну за власно складеним маршрутом.

Найбільшу кількість балів від журі набрала команда працівників дитячої та юнацької творчості під назвою «Статус». Своїми номерами вони змогли розвеселити як серйозних членів журі, так і глядачів. Другими переможцями першого півфіналу стала команда військових «Контрольний вистріл».

– Перемогли ті, хто не тільки веселий, але й кмітливий. І хлопці із «Контрольного вистрілу» ще раз довели, що наша армія вміє багато чого. Вони роз’їдуться по всій Україні, але Золотоноша лишиться для них рідним містом. І вони нам пообіцяли, що на фінал обов’язково приїдуть, – зазначив міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський.

А найбільшим досягненням такого заходу посадовець назвав гарний настрій та позитивні емоції містян.

Які ще дві команди пройдуть до фіналу – стане відомо вже цього тижня, в неділю о 16:00.

Варто додати, що всі кошти вилучені від продажу квитків, а це 13 тис. грн, були передані на лікування місцевої жительки. Таким чином, золотоніська «Ліга сміху» має ще й благодійну мету.

Фото: ПроВсе
Відео: Юрій Кравченко, Володимир Кісанов

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16