Ткаченко перевірив впровадження новацій у Золотоніській ЦРЛ [ФОТО]

Золотоніщина показує приклад решті, як треба розвивати галузь охорони здоров’я. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час робочої наради в центральній районній лікарні. Із керівництвом району він обговорив подальший план дій, повідомляють у прес-службі Черкаської ОДА.

Нині в лікарні тривають ремонті роботи. Зокрема, в діагностичному відділенні, а також екстреної медичної допомоги і трансфузіології. Оновлюють і вестибюль закладу. Тут буде повноцінна рецепція з електронною чергою, такою ж книгою скарг і пропозицій, інформаційним табло і терміналом. У районі реалізують перший етап пілотного проекту із впровадження інформаційних технологій в установах охорони здоров’я.

– Золотоніщина першою підтримала нашу ініціативу щодо реформування медичної галузі, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Для початку фахівці із громадської організації «Рух реформ», яких ми запросили, комплексно проаналізували систему охорони здоров’я району. На основі цього, після обговорень, була розроблена програма розвитку галузі. Ремонт у лікарні – це лише один із заходів. Нині район задає тон решті. Тут налагоджена конструктивна взаємодія між РДА, районною та міською радами, є підтримка народного депутата, обраного по цьому округу. Ми ж зі свого боку теж завжди підтримуємо всі розвиткові проекти.

Нагадаємо, на Черкащині діє програма інформатизації сфери охорони здоров’я області на 2015 – 2020 роки. Першопрохідцем у запровадженні автоматизованої системи супроводу пацієнтів став обласний кардіоцентр. Нині цю практику поширюють на інші медичні заклади, зокрема і в Черкасах.

црл 01 црл 02 црл 03 црл 04