Deputat Go: золотонісцям знову не вдалося зустрітися зі своїм народним обранцем [ВІДЕО]

На крок ближче, проте знову безуспішно. Сьогодні під час візиту до міста народного депутата Владислава Голуба золотонісці зуміли побачити його наживо, проте поспілкуватись так і не вдалося. Парламентар, відвідавши культурний захід районної громади, мусив залишати будинок культури через чорний хід, так і не відреагувавши на заклики жителів зупинитись для діалогу.

Про довгоочікуваний візит нардепа чутки містом ширились ще вчора. Голуб, мовляв, має 15 лютого завітати на сесію Районної ради. Про плани щодо виділення часу на громаду Золотоноші повідомлень не надходило, тому гурт містян зібратися вирішив сам, аби дочекатись завершення офіційних процедур. Після звістки про те, що об’єкт уваги, попри прогнози, завітав до Районного будинку культури, громадськість попрямувала до Театрального проїзду.

В цей час там відбувалось вшанування воїнів-афганців з нагоди дня виведення обмеженого контингенту з Афганістану. Золотонісці захід зривати не збиралися, тому очікували свого народного депутата в більшості на вулиці. Особливо дивувалися мірами безпеки, що супроводжували візит. Окрім місцевої поліції всередині, охороняли територію навколо люди, дуже схожі на оперативників. Частина з них уважно фільмувала всі події згодом, а також фіксувала обличчя тих, хто заходив до холу закладу культури. Троє чоловіків в цивільному спостерігали за подіями із автівки зі столичними номерами. Повідомляють золотонісці і про незрозумілих чоловіків спортивної статури. З деякими намагались налагодити діалог, проте на питання чи їх “попросив хтось постояти”, сором’язливо відводили очі.

Владислав Голуб, тим часом, після завершення культурного заходу виходити через центральний вхід не забажав. В оточенні двох міцних чоловіків та працівників поліції зник у службових приміщеннях РБК. Буквально перед носом депутата міської ради Андрія Штанька помічниця нардепа зачинила двері та навідріз відмовила у короткій зустрічі з парламентарем. Штанько мав на меті вручити лист-запрошення на зустріч із золотоніською громадою. Крім того, зустрічі із обранцем він чекав ще після скандального ефіру на ТРК “Рось”, коли відкрито запрошував Голуба до міста.

Сам народний депутат вийшовши з чорного ходу, мовчки і в темпі попрямував до вулиці Шевченка. Золотонісці бігли слідом, проте на них уваги той так і не звернув. Остаточно ж ізолювати себе від громади зумів тільки зайшовши на територію військової частини.

Після чергової і вже традиційної невдалої спроби спілкування золотонісці тепер ставлять ще більше питань. Учасники невдалого діалогу лише розводять руками, дивуючись щільною охороною народного депутата від, власне, народу, а також намагаються порахувати, скільки ж правоохоронців сьогодні було задіяно задля безпеки окремо взятого парламентаря, та чи все оточення парламентаря мало дозвіл на відвідини режимного об’єкту?

1

23 4 5