Золотонісці виграли грант на реалізацію молодіжного проекту

Конкурс проектних пропозицій громадських організацій та ініціативних груп відбувся в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА. За його результатами 28 проектів отримали рекомендацією щодо виділення коштів на їх реалізацію управлінням.

Загалом, як повідомляють в управлінні, на конкурс надійшло 54 проектних пропозиції. Із них відібрали 49 для розгляду комісією на публічному захисті. Всього в конкурсі взяли участь 35 неурядових організацій серед яких 13 – громадських організацій, 14 – ініціативних груп та 6 – благодійних фондів.

Проекти пропозицій оцінювалися за такими основними критеріями: відповідність пріоритетним соціальним проблемам і актуальність, ефективність і залучення додаткових позабюджетних коштів, собівартість і подальша реалізація без додаткового державного фінансування, реалістичність, реалізація проектів в районах області.

– Мета конкурсу – підтримка громадської активності молоді та створення банку молодіжних суспільно-корисних ініціатив, – зазначила заступник начальника відділу фізичної культури, спорту молоді, оздоровлення та сімейної політики управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Олександра Пахуріна. – Під час публічного захисту проектів пропозицій представники громадських організацій, ініціативних груп та благодійних фондів намагалися максимально представити значущість та переваги кожного з проектів, обгрунтовували фінансову підтримку своїх заходів.

конкурс проектних пропозицій

Переможцями стали ініціативні групи та громадські організації з Золотоноші, Умані та Сміли. За повідомленням головного спеціаліста золотоніського відділу сім’ї, молоді спорту Оксани Черв’якової, влітку громадська організація «Центр розвитку молоді» впроваджуватиме проект «Молодіжна школа «Думай!». В його рамках буде створено мережу молодіжних тренерів з розвитку критичного мислення. За ідею фахівець дякує активній юній волонтерці Анастасії Артіщевій зі школи №6 та представниці Корпусу Миру Кері Пітерсон.

конкурс проектних пропозицій 02