“Можеш – поклади, потребуєш – візьми!”: молодь закликає долучатись до соціальної акції [ВІДЕО]

Юні мешканні Золотоноші закликають місцевих жителів приєднатися до соціального флешмобу, котрий передбачає встановлення благодійних полиць з продуктами для нужденних. Наше місто переймає досвід західних регіонів країни, започатковуючи таку доволі нестандартну соціальну акцію. В нинішні скрутні часи, за словами ініціаторів, українці мають також дбати про людей, які не можуть придбати собі елементарного – продукти харчування.

17 лютого в деяких магазинах міста будуть облаштовані спеціальні соціальні полички. Продукти, які містяни туди покладуть, безкоштовно зможуть взяти ті, хто цього потребують, проте не мають змоги купити. Усіх, хто має можливість допомогти, Молодіжна рада Золотоноші закликає приєднуватися. Окремий заклик і до тих, що потребують – не соромитись брати продукти, придбані саме для них.

В акції беруть участь магазини “Злагода” у Торговому центрі, “Копілка”, “Квіточка”, “Берізка”, а також “Златоград” на Шевченка 156. Поки що ініціатива одноразова, приурочена до Міжнародного Дня спонтанного прояву доброти. У випадку ж позитивного відгуку золотонісців, акція може стати постійною.