Для дітей-гімназистів започаткували творчі смарт-пікніки [ФОТО, ВІДЕО]

В Золотоніській гімназії реалізовано важливий учнівський проект у рамках загальної теми «Гімназія – територія прав людини». Головна ідея – творча самореалізація учасників навчального процесу: учнів, учителів та батьків. Педагоги провели ряд заходів, ініціаторами яких стала команда учасників освітнього проекту «Відкривай Україну», в якому масово беруть участь місцеві школярі. Взяли участь діти у смарт-пікніку, ярмарку знань та снеків та виставці розумних роботів, які бездоганно виконували «команди-забаганки» своїх «творців».

Біля кожної предметної рекреації під час презентації юрмилися зацікавлені школярі 4-6 класів, аби долучитися до інтерактивних ігор. Вони стали свідками, як виготовляється різнокольорова зубна паста для слона, активно «подорожували» різними країнами, передбачали метеопрогноз, куштували смаколики кухонь різних народів, «чаювали» з дивакуватою Алісою та Чеширським котом, підсміюючись над побрехеньками самого Барона Мюнхаузена.

Учні-біологи запропонували усім допитливим вправи-загадки на розвиток логіки, уваги та спостережливості. «Задорого» продавали «свої» предмети дітлахи з кафедри іноземних мов: «німці» у формі брейн-рингу доводили, що звичайні слова – «банан», «окуляри», VOLVO – набувають жартівливого значення, як от «велосипед на носі», «мавпяча ковбаска», «транспорт для педагога». Молодші школярі із хвацьким запалом «доводили», що звичайний Пішак може «побороти» навіть очільників Шахового королівства: його Величність Короля та Королеву. Виважені ж «британці» закликали бездоганно вивчати англійську мову, щоби «заволодіти світом», а інтерактивна гра-подорож «Країною Лексики» вочевидь переконала присутніх, наскільки важливою, цікавою та корисною є ця іноземна мова. Рідна ж мова зачарувала риторикою читання, особливим колоритом та вбранням.

смарт-пікнік 8

Полководець Стародавнього Риму Юлій Цезар переконливо намагався довести переваги європейської культури і політики та закликав учнів знати історію минулого, щоб застрахуватись від помилок в майбутньому. Наука Фізика захопила присутніх експериментами та дослідами. Без зайвих слів та коментарів зрозуміло, що це – предмет відкритих можливостей: і рух, і світло, і закони життя – це знання саме фізики. Насамкінець, точні науки «представили» усі свої переваги та «розгалудження». «Орігаметрія» вразила своєю оригінальністю, точністю, винахідливістю та особливим дизайном. Цариця наук Математика представила інсценівку «Квадрат + його властивості».

смарт-пікнік 11

Дивовижного «інтелектуального смаку» додала друга частина заходу – представлення розумних роботів від шкільних команд LEGO-конструкторів. Битва створеної дітьми техніки перевершила сподівання, адже представили не лише силу роботів, а й вміння дистанційно ними керувати. Молодші інженери сконструювали із кольорових деталей птахів та тварин. Вони ж дивували публіку щебетом та екзотичними звуками звірів. Це надало ще більшої виразності та значимості новому предмету “LEGO”, який вивчають віднедавна вивчають вже й учні початкових класів.

смарт-пікнік 12

На завершення інтелектуальної «праці» була й можливість посмакувати фуд-кортами, вуличною їжею домашнього приготування. Це був подарунок-сюрприз від батьків та дітей 4-х класів. Було й колективно прийняте рішення – зароблені кошти передати в новостворений міський фонд захисту тварин.

Гімназійний смарт-пікнік став справді сучасним інтелектуально-розважальним проектом, шквалом позитивних емоцій, новими враженнями та чудовою нагодою зацікавитись новими предметами для найменших учнів.

смарт-пікнік 1 смарт-пікнік 2 смарт-пікнік 3 смарт-пікнік 4 смарт-пікнік 5 смарт-пікнік 6 смарт-пікнік 7смарт-пікнік 9 смарт-пікнік 10смарт-пікнік 13 смарт-пікнік 14