“Школа рівних можливостей” познайомила навчальні заклади з методикою “форум-театру” [ФОТО]

Вчора на базі Золотоніської гімназії за сприяння служби у справах дітей, молоді та провели семінар з використанню арт-технологій у роботі з молоддю та громадою. Проводила заняття тренер Лариса Колос – одна з засновниць Міжнародної громадської організації «Школа рівних можливостей». Учасниками семінару цього разу стали психологи та соціальні працівники навчальних закладів міста – шкіл та садочків, а також 156 зенітного ракетного полку.

В ході тренінгу тренер поділилася досвідом проведення занять з різними аудиторіями із використанням методики форум-театру. Це –незвичний вид театру, а кожна його вистава унікальна, адже в ній можуть взяти участь всі, хто виявить бажання. Під час вистави акторська група спершу розігрує проблемну ситуацію з реального життя, а потім всі мають змогу «прожити» цю ситуацію, пропускаючи її крізь себе, ставлячи себе на місце головної діючої особи та намагаючись змінити ситуацію на краще. Учасники семінари мали можливість побувати у ролі акторів та розіграли кілька сценаріїв на гострі соціальні проблеми.

«Школа рівних можливостей» створена вона в Києві ще в 2000 році і покликана об’єднувати молодь у просвітницьких проектах та громадських акціях, спрямованих на посилення ґендерної рівності в Україні. Працює також на подолання різних форм дискримінації, насильства, зокрема, стосовно дітей, дитячої праці та работоргівлі. Основною формою роботи є освітні програми з використанням інтерактивних форм (тренінги). Окрім того, проводиться робота з громадськістю, встановлена співпраця з державними інституціями та місцевими органами влади. Минулого року представники ГО підписали меморандум про співпрацю із Золотоніською міською радою і вже розпочали реалізацію освітніх проектів у місті.

Оксана Черв’якова

Школа рівних можливостей 1 Школа рівних можливостей 2 Школа рівних можливостей 3 Школа рівних можливостей 4 Школа рівних можливостей 5