“Еконія” подарувала золотоніським дітям дві сотні сучасних книг [ФОТО, ВІДЕО]

“Подаруй книгу дітям” – то такої акції долучився минулого тижня золотоніський  завод завод мінеральної води та дитячого харчування “Еконія”. Понад 200 новеньких книжок представник підприємства з іноземними інвестиціями надав в користування міській бібліотеці та трьом школам. Друковану літературу, незважаючи на тотальну інформатизацію, молодь досі активно читає, тому подарунки, за словами педагогів, неабияк знадобляться золотонісцям.

Церемонія вручення відбулася в актовому Будинку дитячої та юнацької творчості. Познайомитись із книжками завітали бібліотекарі міста, а також вчителі і найменші учні першої, п’ятої та шостої шкіл. На думку завідувача бібліотекою ЗОШ №5 Лідії Лазоренко, в будь-які періоди, а особливо під час новорічно-різдвяного періоду, книги – подарунок безцінний, адже навчальні літературні фонди в усі часи відчувають нестачу книжок.

– Діти біжать із великим бажанням читати, але, повірте, не завжди є що їм запропонувати із нових та сучасних матеріалів, – констатує Лазоренко.

Саме їй випала нагода першою серед колег познайомитися зі змістом наданих книг, тому вона й коротко розповіла присутнім, що відтепер читатимуть найменші золотонісці у свій вільний час. Відзначила педагог інформативні енциклопедичні збірники про новітню історію та сучасність України, її міфи та легенди, Червону книгу України, котрої у місцевих бібліотечних фондах досі не було, зрозумілі філологічні збірники для малюків, серію класиків української літератури, а також дитячі книжечки для учнів молодшої ланки.

01 [870_650]

Фото: Будинок дитячої та юнацької творчості

– Як поціновувач книжок, передивилася їх із задоволенням усі. Подарунок дуже інформативний та багатий на зміст. Література, по-перше, охоплює різновікові категорії дітей і, навіть, корисною буде й для дорослих, – розповідає заступник міського голови Світлана Суддя.

Наразі посадовець має надію на подальшу плідну співпрацю, а також висловлює надію, що в наші інноваційні часи любов до книги серед дітей буде примножуватись.

Компанія “Еконія” намагається підтримувати місію соціальної відповідальності, тому й взяла участь у цьому Всеукраїнському проекті. Таку головну мету пояснив містянам директор товариства Дмитро Рожанський. На його думку, фонди місцевих бібліотек оновлення потребують давно, проте й галузь масового якісного українського друкарства нині знаходиться лише на стадії розвитку.

02 [870_650]

Фото: ЗОШ №6

– Ми із задоволенням долучилися до важливої справи, поповнивши фонд наших бібліотек та передавши землякам понад двісті книг – українських, сучасних і новітніх. Радію, що честь передати ці дарунки випала саме мені, адже, незважаючи на прогрес, книга – досі невичерпне джерело знань і житиме вона вічно, – звернувся до присутніх Рожанський.

За словами топ-менеджера компанії, саме дорослі в ці часи мають надати дітям якомога більше джерел інформації, аби вони мали змогу здобувати нові знання, вивчати невідомих до цього авторів, а також долучатись до нової української культури. Нині харчовики обіцяють не спинятись і надалі, а також декларують подальшу тісну співпрацю із міською владою для добробуту Золотоноші.

03 [870_650]

Фото: ЗОШ №6

https://youtu.be/pgi1znwpklU