Для творчих підлітків в Будинку школяра запрацює Молодіжний журналістський клуб

Служба у справах дітей, молоді та спорту спільно з американським волонтером Корпусу Миру США Керою Пітерсон у новому році розпочинають реалізацію проекту «Молодіжний журналістський клуб». За підтримки комітету SPA-проектів Корпусу Миру на базі Будинку дитячої та юнацької творчості планується облаштувати кімнату для проведення засідань клубу, а також придбати необхідне обладнання. За сприяння ж обласного молодіжного ресурсного центру та черкаських журналістів для молоді планується проводити тренінгові заняття з журналістської етики та медіаграмотності.

Мета проекту передбачає формування у міської молоді розуміння важливості відповідальної журналістики, ознайомлення з принципами роботи різних її видів. Юнаки та дівчата матимуть змогу навчитися писати статті, готувати відеорепортажі та інтерв’ю.

Уже в січні заплановано навчальний візит до Черкаської обласної державної телерадіокомпанії «Рось», а у березні, під час весняних канікул, – триденний семінар у Києво-Могилянській академії. Там золотонісці відвідають семінари провідних викладачів факультету журналістики.

В ході реалізації проекту планують також створити молодіжний YouTube-канал, де молодь матиме змогу завантажувати власні матеріали про шкільне життя, висвітлювати питання, що турбують юних містян, обмінюватися ідеями.

Оксана Черв’якова