Баскетболісти різних поколінь зібралися “на Різдво до Борисовича” в гімназії [ФОТО]

Традиція  гімназійних баскетболістів збиратися на товариську зустріч під кодовою назвою «На Різдво – до Борисовича!» продовжилася вже в новому, 2017 році. 5 січня, сонячного зимового дня, красені-баскетболісти різних поколінь з’їхалися з усіх усюд – з Черкас, Києва, Полтави і навіть з-за кордону (з Канади) – щоб не просто провести час, а ц відчути незабутню атмосферу баскетбольного шкільного дитинства.

Цьогоріч на зустрічі були представлені різні команди 2009- 2015 років випуску, а також нинішні гімназисти різновікового складу для баскетбольних батлів. Із запалом та дитячим ентузіазмом грали в баскетбол, жартували, підбадьорювали молодших, ділилися життєвими історіями, спогадами, а також враженнями від оновленої школи. Смакували кавою з канапками у затишній шкільній їдальні. Цікавилися новинками та планами на розвиток у директора гімназії, дивувалися несподіваним новинкам.

Директор гімназії Любов Денисюк подякувала колишнім випускникам за любов до своєї школи, підтримку її кращих традицій та увагу до життя гімназії. Блискучі ж студенти різних вузів України та зарубіжжя, молоді спеціалісти різних галузей  вже вкотре дякували незмінному тренеру – Володимиру Єгорову, який свого часу навчив не лише грати в баскетбол, але й бути патріотами, підтримувати стосунки один з одним. Колись їх об’єднала ця прекрасна гра, щоб  зробити сильними, стійкими і послідовними у досягненні життєвих цілей.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10