Золотоніські рятувальники отримали подарунки із Німеччини [ФОТО]

29 грудня золотоніські рятувальники вже втретє приймали в себе гостей із німецького міста Штольберг. Ті ж, як завжди, прийшли до пожежної частини не з порожніми руками. Офіційна німецька делегація привезла в дарунок до підрозділу спеціальне рятувальне спорядження.

За повідомленням обласного управління ДСНС, цього дня рятувальники отримали 10 комплектів бойового одягу та пожежні каски європейського зразка, які здатні забезпечувати високий рівень індивідуального захисту бійців під час виконання рятувальних робіт.

Подібна допомога – не перша.  Ще в липні асистенти проекту “Українські партнерства Ерцгебірге” Сільвіо Уліг та Леся Щербій, уповноважений представник муніципалітету Штольберга, один з керівників компанії-виробника автоматизованих систем MWF Марко Галлер, а також фахівець-рятувальник зі Штольберга Хайко Пітч привезли до золотоніської частини кілька десятків панорамних масок, якими користуються в Європі, індивідуальних протидимових масок для вогнеборців і жертв чадного газу, ортопедичні пристрої з кріпленням для балонів зі стисненим повітрям.

Цього ж разу, передаючи до рятувальників спорядження, благодійники висловили впевненість, що це дозволить не лише більш професійніше і впевненіше ліквідовувати надзвичайні події та ситуації, а й дозволить знизити ступень ризику для рятувальників, які працюють в агресивному середовищі. Під час візиту, гості оглянули наявну техніку і спорядження, ще раз ознайомилися із умовами несення служби у підрозділі.

01 02 03