Оксана Животова претендує на звання кращого вчителя інформатики області

В Черкасах визначили претендентів на перемогу у фіналі обласного туру конкурсу “Учитель року-2017”. Загалом відібрали по три фіналісти в чотирьох номінаціях, які стали переможцями дистанційного етапу конкурсу. Кращий представник в кожній номінації за результатами фіналу представить область на всеукраїнському рівні. Про це повідомляють повідомляють в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників.

Фінальний етап триватиме з 25 до 27 січня на базі ЧОІПОПП. Тут на фіналістів очікують декілька випробувань: візитівка “Новий учитель нової школи” (у творчій формі, час – до 3 хвилин), представлення власної педагогічної ідеї (з мультимедійною презентацією, час – 5 хвилин), урок з фаху і самоаналіз уроку, розроблення і захист навчального проекту за темами, визначеними журі конкурсу, та майстер-клас, який ілюструє власну педагогічну ідею (час – 15 хвилин).

Серед фіналістів у номінації “Інформатика” фігурує учитель інформатики Золотоніської загальноосвітньої школи №6 Оксана Животова. Вона, нагадаємо, на початку грудня повернулася зі стажування у швейцарській Науковій школі з фізики (CERN).