Маленьке новорічне диво: екскурсія до святкової другої школи [ФОТО]

Не встигли ми й помітили, як земля вкрилася білосніжною ковдрою пухнастого снігу, а до Нового року та Різдвяних свят лишилося зовсім небагато часу. Святкова лихоманка поступово охоплює охоплює всім, адже ледь не кожному золотонісцю хочеться зробити нехай маленьке, але новорічне диво. Те, яким буде це диво, колектив другої школи продумав заздалегідь. Уже традиційно на свято Миколая приміщення СШІТ № 2 перетворилося на справжню зимову казку.

Вже на вході до вестибюлю гостей зустрічає господар 2017 року – Півень. Учні й батьки – Марія Андрущенко та її мама Олеся Миколаївна, Влада Загребельна та Лілія Сергіївна, Станіслав Поляков, Діана Руденко виготовили власними руками символ року та подарували школі. Саме тут кожен перехожий може на хвилинку затриматися та загадати бажання, яке неодмінно здійсниться. А якщо Дядько Мороз встиг добряче пощипати ваші щічки, швидше поспішайте до каміну, який прикрашає перший поверх школи. І хоча вогонь тут несправжній, проте віє від нього легким теплом і любов’ю тих, хто його виготовив та оздобив Різдвяними чобітками, іграшками, стрічками та новорічним будиночком. Автори витвору – Тетяна Мотичко, Олена Воробйова і Максим Гришко.

novorichna-shkola-sshit-1

novorichna-shkola-sshit-3

novorichna-shkola-sshit-4

novorichna-shkola-sshit-2

Ну і який Новий рік без ялинки? Цього року вона у СШІТ незвичайна, адже оздоблена в українських традиціях: вишитими серцями та ляльками-оберегами. Це – заслуга вчителя трудового навчання Наталії Бабко. Коридори школи та навчальні кабінети теж перетворилися на казку. Зазирнути до будь-якого з них – фантазії немає меж. Тут і гірлянди, і новорічні прикраси, і найрізноманітніші ялинки, виготовлені власноруч.

novorichna-shkola-sshit-13

novorichna-shkola-sshit-9

novorichna-shkola-sshit-6

novorichna-shkola-sshit-11

А якщо ж хочете потрапити до нереального світу новорічної краси, відвідайте школу ввечері. Тут зачарується величезною кількістю вогників, які блимають з вікон та прикрашають будівлю, будь-хто. Колектив за допомогу в створенні цієї святкової атмосфери дякує передусім батькам.

novorichna-shkola-sshit-14

Найкращим друзям навчального закладу дарують новорічний настрій і в матеріальному вигляді. Мова йде про святкові підсвічники, які виготовили вчителі початкових класів, та листівки авторства місцевих учнів.

novorichna-shkola-sshit-7

novorichna-shkola-sshit-8

Як пояснюють у стінах СШІТ, відпустивши фантазію у вільний політ, тут створили новорічне диво, яке стало незабутньою подією для всієї шкільної родини та її гостей. Напередодні ж свят колектив закладу вітає всіх з Новим роком та Різдвом і бажає, аби кожному ці дні подарували частинку дива, якого всім так не вистачає.