Золотоніська Ліга сміху. Другий чвертьфінал [ВІДЕО]

У п’ятницю востаннє в цьому році на сцену міського Будинку культури вийшли учасники Лігу сміху, аби вибороти своє право на участь у півфіналі сезону. Емоції від першого етапу 1/4 фіналу ледь вщухли, поступово поширюючи серед містян вже крилаті фрази з виступів команд, а за тиждень Золотоноша вже зібралася на черговий гумористичний вечір.

Цього дня найдотепніших визначала вже друга порція із шести команд. Путівки до наступного раунду виборювали “Екстрім” (команда Технікуму ветеринарної медицини, тренер – Оксана Міхновська), “Санітарний батальйон” (КП “Міський водоканал”, тренер – Геннадій Перехрест), “Міцні горішки” (Технікум ветеринарної медицини, тренер – Наталія Джура), “Дошкулярики” (вихователі дитячих садочків міста, тренер – Владислав Гаркавий), “Слуги народу” (депутати міської ради та працівники виконкому, тренер – Ніна Жук), “Активія” (вчителі загальноосвітніх шкіл міста, тренер – Віталій Войцехівський).

Цікавий склад учасників доповнили не менш цікаві та неочікувані результати. Попри прогнози глядачів, дуже впевнено показали себе золотоніські студенти, виступивши найкраще. Оксана Міхновська після прикрої невдачі тижнем раніше (“Колоритні” із Черкаського національного університету поступились в самому кінці, під час так званого баттлу), в тандемі з “Екстрімом” зуміла зробити “цукерочку” цього вечора. Не менш вдало виступили і їхні колеги з “Міцних горішків”. Доволі скромний чисельний склад колективу – три учасники – не завадив вийти в лідери цього дня. Серця глядачів тріо майбутніх ветеринарів полонили в першу чергу своїми гостросоціальними піснями.

Значно додали у гуморі, акторській майстерності та глибині сценарію чиновники та депутати із команди “Слуги народу”. Тренерство Ніни Жук пішло посадовцям та обранцям точно на користь, адже їхні сценарії та підхід до справи нині впевнено дають чималі шанси вже й на вихід до фіналу. Принаймні капітан команди Олександр Флоренко, судячи із запалу, відчувши смак, спинятись не збирається. Теж саме можна сказати й про всіх “слуг”.

Дебютант Ліги “Санітарний батальйон” до наступного раунду прогнозовано не пройшов, проте й своїми двома ігровими днями згадку на сезон залишив також. Засмучуватись комунальникам не варто абсолютно, адже як для першої участі в шоу, враження лишили позитивні. Буде новий сезон – будуть і нові досягнення.

Двоє ж минулорічних фаворитів підтвердили головну тезу цього чвертьфіналу – два сезони поспіль на вершині перебувати складно. Сили, як не крути, не безмежні. Як наслідок – “Дошкулярики” майже без варіантів завершили свою турнірну ходу, а от освітяни з “Активії” буквально заскочили на останній щабель півфінального поїзда.

І про найголовніше. На другому чвертьфіналі золотоніської Ліги сміху містяни зібрали 17 тисяч гривень на лікування викладача вокалу дитячої музичної школи та вчителя музики СШІТ №2 Галини Попової. Девіз “Сміх заради життя” продовжує тісно асоціюватися з кожним ігровим днем.