Золотонісців запрошують на Новорічні свята [ВІДЕО]

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят у світі. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди. Святкування Нового року в українців поєднує в собі найрадісніші почуття миру, любові і взаєморозуміння. Це свято в Україні асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків, здійсненням заповітних бажань.

З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є одним з найбільш улюблених. Можливо тому, що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий. Новий рік – це сімейне свято, де усі родичі збираються за одним столом проводжати старий рік, бажаючи усім, щоб там залишилося усе погане, а майбутнє принесло тільки хороше.

Проте яке ж свято, а тим більше Новий рік, без масових розваг? Дорослі теж, як і діти, хочуть весело і цікаво провести свята. Традиційно центральна площа вночі 1 січня прийматиме містян на святкування Нового року. З цієї нагоди своє відеозвернення сьогодні оприлюднили золотоніські Дід Мороз та Снігуронька, запрошуючи земляків на святкування новорічної ночі. Початок – о 01:30 ночі. Окремо наголошують казкові персонажі на культурних заходах, що відбудуться на тій самій площі 7 та 15 січня.

Новий рік – це ніби листи з дитинства. Не губіть їх, читайте, перечитуйте та обов’язково відповідайте взаємністю. Гарного настрою всім читачам, теплоти та щирих людей поруч! І, звісно ж, долучайтесь до міських святкувань!