Для учнів другої школи провели масштабний тиждень англійської мови [ФОТО, ВІДЕО]

У другій школі відбувся тиждень англійської мови. Проходив він під гаслом «Завжди вір у прекрасне», адже, на думку авторів, надважливо бути налаштованим на позитив і вірити у себе. Щодня у класних кімнатах з’являлися підбадьорюючі поради, крилаті вислови відомих людей або літературних героїв. Ці поради обиралися учнями 11 класу.

Школярі старшої ланки підготували плакати, постери про важливість англійської мови у сучасному світі. Учні 6-9 класів презентували свої роботи про особливості англомовних країн. Школярі 5-их класів написали англійською мовою листи святому Миколаю.

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-15

Першого дня провели нестандартний урок-гру «Dive into English» між учнями 7-х класів. Командам запропонували різноманітні види діяльності, в яких вони показували свою компетентність у країнознавстві, показали власні театральні здібності та вправлялись у швидкості виконуючи завдання англійською мовою.

Наступний етап – захід «Shakespeare’s lesson». Учні 10 класу та гості мали змогу зануритися у прекрасну атмосферу шекспірівських часів, дізналися про цікаві сторінки з біографії відомого драматурга, бродили віртуальними вулицями 16-го століття, насолоджувалися сонетами Уїльяма Шекспіра. Американський вчитель та волонтер Кейсі Петерсон декламував популярний шедевр монолог Гамлета. Учні інших класів взяли участь в конкурсі на краще виконання творів Шекспіра, виготовили постери на шекспірівську тематику.

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-1

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-2

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-3

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-4

На День англійської мови юні лектори 9-11 класів підготували презентації та доповіді на тему «Англійська мова у світі». Волонтер Корпусу Миру також приготував цікавий матеріал про Сполучені Штати.

Впродовж перерв протягом двох днів для молодших школярів транслювалися казки англійською мовою. 5-11 класи насолоджувались прослуховуванням різдвяних та новорічних пісень, колядок англійською мовою. Провели також Day of English Board Games, де між уроками підлітки мали змогу пограти у настільні ігри з містером Кейсі. Вже стало традицією в учнів старших класів на великих перервах проводити рухливі ігри англійською мовою з молодшими школярами. Найактивнішими та найкреативнішими виявилися учні 5-8 класів у створенні ребусів, кросвордів під назвою ‘English is fun’.

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-6

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-7

П’ятниця розпочалася костюмованим парадом книжкових героїв “Fairy Tale Character Parade”. Діти з початкової ланки, переодягнені у костюми своїх улюблених казкових персонажів з книжками англійською та українською мовами, пройшли парадом по всій школі. Вони завітали до кожного класу і представили свою книгу англійською мовою. Використовуючи власні акторські здібності, перевтілившись в улюблених героїв, маленькі читачі закликали до читання літературних творів. Допомагали у проведенні параду учні 8 класу. Завершився він на веселій музичній нотці “If you happy and you know it…”, яку всі учасники параду заспівали разом.

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-8

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-10

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-11

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-12

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-13

ty-zhden-anglijs-koyi-movy-sshit-14

Для учнів 5-х класів було проведено захід «Winter is coming». Вони мали змогу демонструвати свої знання про традицій англомовних країн, вправлятися в розв’язуванні пазлів, сканвордів, співали різдвяних пісень, танцювали.

Окрім цього у п’ятницю відбувся захід під назвою «English time» для учнів 6-их класів, впродовж якого учні переглянули презентацію «Winter holidays in Ukraine, Great Britain and USA», дізналися цікаві факти про святкування зимових свят в різних країнах, а також прослухали інформацію про першу різдвяну листівку. Проявили свою творчість та фантазію під час виготовлення групових листівок, які потім розмістили на стенді в кабінеті англійської мови. Учні були активними, творчими, веселими та з користю провели час. Захід завершився новорічною піснею-караоке «Frosty the Snowman».

Впродовж тижня учні написали листи своїм ровесникам у Сполучених Штатах, які містер Кейсі переслав адресатам, а золотоніські школярі вже отримали відповіді.

Всі заходи були підготовлені та проведені вчителями англійської мови Тетяною Худолєєвою, Наталією Назаренко, Анною Жилою та волонтером Корпусу Миру Кейсі Петерсоном.

Проведення предметного тижня, на думку вчителів, дало можливість школярам розкрити свої мовленнєві, інтелектуальні та творчі здібності, спробувати себе у різних ролях та ситуаціях, дізнатися багато нового, можливо, визначитися з власні вподобаннями, та вивчати предмет більш усвідомлено. Головне ж, що всі заходи відбулися на позитиві!