Депутати ухвалили бюджет Золотоноші на 2017 рік

Найважливішим рішенням чергового пленарного засідання депутатів міської ради, що відбулося минулого тижня, стало прийняття бюджету Золотоноші на наступний рік. У 2017-му казну планують наповнити майже на 265,5 млн. грн., 85,2 з яких місто заробить самотужки, а решту очікуватимемо в якості субвенцій та дотацій з держбюджету.

Як повідомила  в. о. начальника фінансового управління Галина Степовенко, 72% видатків майбутнього бюджету спрямують на соціальну та культурну сфери. Окремий пункт – збільшення зарплат бюджетників. Також з міського бюджету передбачено два трансферти у сумі 17,7 млн. грн., котрі планують передати Золотоніському району на утримання центральної районної лікарні, як об’єкта спільного користування.

Відзначити варто також 2,4 млн. грн. на ремонт міських доріг, а також запровадження цікавого нововведення у діяльності самої ради. На наступний рік вперше заплановано кошти на виконання депутатських повноважень. Кожен із обранців матиме 10 тисяч гривень спецфонду на виконання доручень громади. Витрачати їх самотужки, чи об’єднавшись з колегами – вирішувати самим депутатам.