Як наряджали головну ялинку Золотоноші [ВІДЕО]

Струнка, пишна, блискуча новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят в будь-якому місті. Немов казкова лісова принцеса, вона приводить за собою святковий настрій до сірих буднів українців.

Прикраса новорічної ялинки вдома – відповідальне і радісне заняття. Підготовка ж центральної частини міста – ще більш відповідальна та вельми кропітка праця. Смакуючи нині святковим настроєм довкола різдвяної ілюмінації, в останню чергу пригадуємо про тих, хто декілька діб поспіль її творив: від каркасу головної ялинки міста до останнього ліхтарика на фонтані.

Залучено місцевих фахівців було чимало. За механізм обертання ялинки суто місцевого виробництва подякувати слід майстрам ремонтно-механічного заводу імені Лепсе. Саме вони торік створили цю систему, котра дозволила внести певну родзинку у новорічний символ. Декорації на площі – справа рук відділу культури. Усе електричне обладнання планували, монтували та підключали гуртом. Мова йде про комунальників “Міського Водоканалу”, енергетиків із ТОВ “380В” та працівників згаданої щойно культури.

Головних дієвих осіб виділимо окремо. Фахівці із міського Будинку культури Валентин Носенко та Олександр Кузнєцов кожну новорічну ялинку на площі пам’ятають дуже добре. Саме вони впродовж тижня облазили її, як то кажуть, вздовж та впоперек, аби прикрасити усім необхідним приладдям. Незважаючи на чималий вітер, що часом переростав у шквали, а також дощ, котрий змішувався із льодяними опадами.

В якості резюме пропонуємо до перегляду коротеньке відео фінального процесу – як саме наряджалася головна ялинка міста на центральній площі: