У Молодіжному центрі проводять “Музичні зустрічі” для переселенців [ФОТО]

У листопаді в Золотоноші почав реалізовуватися проект «Музичні зустрічі «WELCOME». Ініціаторами виступили волонтери громадської організації «Центр розвитку молоді» – Олексій і Любов Недільки, а також представники внутрішніх переселенців – Олексій Дроб’язко та Аліна Мороз. Мета – створення умов для соціальної адаптації та творчого саморозвитку дітей з числа переселених.

Відбувається це шляхом проведення циклу музичних зустрічей на базі Молодіжного центру. Проект отримав фінансування від Агенства ООН у справах біженців в рамках грантової програми з підтримки ініціатив переселенців, що впроваджується ГО “КримSOS”. Під час зустрічей діти вивчають основи музики, музичні інструменти, займаються вокалом. Організатори вважають, що, участь у проекті дозволить дітям підвищити їх рівень самооцінки, впевненості, розкриє нові перспективи та надії для дітей, сприятиме отриманню нових можливостей для творчої самореалізації.

Перші зустрічі вже відбулися у листопаді та грудні на базі молодіжного ресурсного центра (вул. Степова 32). Очікується, що проект сприятиме налагодженню системної роботи з сімʼями з числа переселенців та комунікації у громаді. До реалізації заходів залучено міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та службу у справах дітей, молоді та спорту.

Оксана Черв’якова

muzy-chni-zustrichi-01-870_650 muzy-chni-zustrichi-02-870_650 muzy-chni-zustrichi-03-870_650 muzy-chni-zustrichi-04-870_650