Україна та Європа святкують разом: 25 грудня золотонісців запрошують на святкування Різдва [ПРЕВ’Ю]

Україна та Європа святкують разом! В рамках проекту R500 Золотоноша готується до програми «Україна та Європа святкують Різдво разом!».

У Біблії дата народження Христа відсутня, тому в 431 році на Ефеському соборі було прийняте рішення святкувати Різдво Христове в переддень початку Нового року, 25 грудня, у наступний день зимового сонцестояння, коли світло перемагає темряву і день долає ніч. Однак у 1582 році, Папа Григорій XIII, враховуючи недосконалість Юліанського календаря, запропонував інший, Григоріанський, метою якого було позбутися невідповідності між астрономічним та календарним часом зимового сонцестояння та весняного рівнодення.

Відтак, з моменту введення Юліанського календаря і до XVI століття ця невідповідність складала 10 днів. На сьогодні вона вже сягнула аж 14 днів. Отже, країни відмовилися жити за Юліанським календарем, залишивши його лише для святкування окремих фіксованих календарних дат у православних Церквах України, Білорусі та Росії, громадяни яких у повсякденному житті послуговуються Григоріанським календарем.

Законопроект №5496 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», зареєстрований у Верховній Раді, пропонує законодавчо затвердити святкування Різдва Христового 25 грудня та 7 січня. Депутати різних політичних поглядів, конфесій та релігійних переконань одностайно зійшлися на думці, що Україна повинна розпочати чудову традицію святкувати Різдво Христове разом з усім світом.

В рамках проекту R500 протестантські церкви Золотоноші запрошують усіх відсвяткувати Різдво у міському будинку культури 25 грудня 2016 року. У програмі святкування: ігри, стилізовані фотосесії, майстер-класи з виготовлення різдвяних подарунків, святкова програма у міському Будинку культури, смаколики, приємні сюрпризи та змістовне спілкування з друзями! Запрошують усіх та зичать веселих різдвяних свят!

– Нехай Новонароджений Ісус рясно благословить кожну родину, пошле мир і спокій українцям та виллє благодать на наш спільний дім – Україну, – зазначають організатори у своєму повідомленні

Детальніше про захід можна дізнатися на спеціалізованих ресурсах:

http://r500.ua
https://vk.com/r500zolo
https://www.facebook.com/groups/R500Zolo