Вчителі української мови зустрілися з відомим столичним мовознавцем [ФОТО]

В Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася зустріч із доцентом Київського університету імені Грінченка, автором і ведучим передачі «Загадки мови» на Першому каналі Нацрадіо, ведучим мовної рубрики «Експрес-урок» на телеканалі «1+1», автором підручників української мови і літератури Олександром Авраменком.

Золотоніські вчителі мали нагоду познайомитися з його новим підручником для 8 класу, книгою «100 експрес-уроків української», збірником диктантів для Державної підсумкової атестації у 9 класі та іншими цікавими й корисними виданнями. Під час презентації своїх робіт автор розповів, як він обирає формати книг, за яким принципом у них розміщена інформація та ілюстрації.

Кожен педагог отримав від Олександра Авраменка цінні поради щодо успішного оволодіння українською мовою та, зокрема, правильного слововживання й наголошування лексем. Наприкінці зустрічі наші освітяни мали можливість поставити гостеві питання, отримати автограф та зробити світлини на згадку.

oleksandr-avramenko-870_650