В Золотоноші масово закривають гральні заклади

Діяльність одразу шести пунктів незаконного грального бізнесу припинили правоохоронці минулого тижня в Золотоноші. В рамках проведення досудового розслідування за частиною першою статті 203-2 Кримінального кодексу (Зайняття гральним бізнесом) протягом півтори години здійснено обшуки в приміщеннях на Шевченка 153, 159, 169 та на Черкаській 9. За цей час працівники місцевого відділу поліції виявили та вилучили 81 комп’ютер, 4 роутери і 5 маршрутизаторів. Уся ця техніка використовувалась для забезпечення грального бізнесу в центрі міста.

Поліція за кустарні казино, судячи з усього, взалася серйозно, адже нині силовики обіцяють слідкувати за такими точками прискіпливо. Звертаються і до громадян: в разі виявлення чергового грального закладу (окрім офіційних представництв Національної лотереї) просять негайно повідомляти про ганебний факт за телефоном 102. 

Нагадаємо, на початку листопада Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликав легальних операторів лотерейних мереж підготувати дозвільні та податкові документи, а тим, що працюють поза законом, порадив закритися.

«Діяльність компаній «МСЛ», «Патріот», що діють на ринку, стала незаконною в Україні у зв’язку з введеними в силу санкціями РНБО. Ці компанії мають бенефіціарів у країні-агресорі», – зазначив тоді Аваков.

За його словами, відповідно до рішень Експертної служби МВС, компанії «Лото», «Мережа», «Мережі», «Олімпійське лото», «Дрім лото», «Золотий тріумф», «Фаворит», «Фурор», «Спорт ліга» та інші – це компанії, що діють не у законодавчих межах, тому точки цих операторів підлягають закриттю.