У п’ятницю стартує чвертьфінал золотоніської Ліги сміху [ПРЕВ’Ю]

Золотоніські гумористи активно готуються до чергової серії нового сезону Ліги сміху. Члени усіх 12-команд нині думками витають точно не у Різдвяних святах, адже 16 грудня о 17:00 розпочинається 1/4 фіналу їхніх змагань, яку організатори, зважаючи на велику кількість учасників, розділили на два етапи.

Цієї п’ятниці за вихід до наступного раунду змагатимуться перші шість колективів. Жеребкування на перший ігровий день обрало “Каламбур” (колектив посадовців Міськвиконкому, тренер – Віталій Войцехівський, “Три Z” (фахівці Маслоробного комбінату, “Златогору” та “Златодару”, тренер – Наталія Джура), “Колоритні” (студенти ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, тренер – Оксана Міхновська), “Шалені матусі” (збірна найбільш відчайдушних молодих золотоніських мам, тренер – Владислав Гаркавий), “Контрольний постріл” (військовослужбовці золотоніського зенітного ракетного полку, тренер – Геннадій Перехрест), “Статус” (збірна Будинку дитячої та юнацької творчості, тренер – Ніна Жук).

liga-smihu-full

Решта шість колективів протягом наступного тижня проводитимуть останні репетицію вже до свого виступу, котрий запланований на 23 грудня у міському Будинку культури.

Аби освіжити пам’ять враженнями від відбіркового етапу, котрий відбувся півтора місяці тому, пропонуємо до перегляду свіжий випуск проекту “Росяне намисто” від обласної телерадіокомпанії “Рось”. Черкаські журналісти у своєму сюжеті не лише відзняли найсмачніші моменти виступів, але й зазирнули за куліси Ліги, взявши коментарі у кожної з команд.