Друзі нетверезого рома-водія побили правоохоронця

Побоями закінчилась спроба золотоніського працівника поліції зупинити автомобіль, що рухався вночі без габаритних вогнів. Посеред ночі прямо в центрі міста правоохоронець зіткнувся не лише з п’яним водієм, але і з його захисниками. Закінчилося ж нічне патрулюванням візитом лікарні

Близько другої години ночі 10 грудня місцевий інспектор поліції зупинив автівку ВАЗ-2101, котра рухалася Новоселівскою вулицею без увімкненого габаритного ліхтаря та підсвічення номерного знаку. Водій транспортного засобу, 43-річний безробітний місцевий житель ромської національності, в бік праовохоронця одразу ж вчинив ґвалт, покликавши на місце “біди” своїх знайомих. Ті на допомогу нетверезому керманичу “копійки” прибули відразу і захищати честь скривдженого товариша взялися серйозно. У приймальному відділенні Золотоніської ЦРЛ лікарі діагностували струс мозку в інспектора, котрим його нагородили земляки ударом по голові. 

У самого водія “Копійки” зафіксовано гостру алкогольну інтоксикацію. Він тієї ж ночі був направлений до відділу поліції, а транспортний засіб поки що перебуватиме на штрафмайданчику. Наразі вирішується питання про відкриття кримінальної справи за статтею 345 Кримінального кодексу (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).