Квартирного крадія затримали на місці злочину [ФОТО]

Поліцейські охорони спільно з працівниками Золотоніського відділу поліції затримали квартирного злодія-рецидивіста, який протягом кількох останніх місяців обкрадав помешкання жителів міста. Зухвалий почерк скоєння злочинів конкретним зловмисником, за повідомленням Департаменту поліції охорони, останнім часом у Золотоноші простежувався чітко. Мова йде про проникнення до житла шляхом віджиму пластикового вікна та викрадення невеликих в об’ємі речей – коштовностей, грошей, мобільних телефонів, планшетів, фотокамер тощо.

Тривалий час “фахівець” виявлявся спритнішим за правоохоронців і йому вдавалося уникати відповідальності. Пояснюють у поліції це великим навантаженням на працівників. Однак і додають, що “везіння” підозрюваного завершилось завдяки охоронній сигналізації та наряду групи реагування. На місці вона виявила пластикове вікно, яке було відчинене, ймовірно, залізною фомкою. На задньому дворі, неподалік від паркану, поліціянти виявили та затримали невідомого чоловіка, який намагався втекти.

politsiya-ohorony-01

Під час проведення особистого огляду виявлено фотоапарат, гаманець з грошима, шкатулку з прикрасами, окуляри та інші речі, які чоловік встиг викрасти за лічені хвилини перебування в помешканні. Поруч лежало і знаряддя злочину – металевий ломик, заздалегідь підготовлений до «делікатної роботи» – відповідним чином зігнутий та заточений.

Затриманий виявився мешканцем Золотоніського району, який у свої тридцять років вже є досвідченим злодієм, і має в своєму злочинному «доробку» 10 фактів притягнення до кримінальної відповідальності – 7 за скоєння крадіжок, 3 – за збут наркотиків. Наразі слідчими проводиться робота щодо встановлення причетності затриманого злодія до скоєння  більше 30-ти епізодів щодо крадіжок з помешкань громадян у Золотоноші та навколишніх селах.

politsiya-ohorony-02