Учитель інформатики Оксана Животова стажуватиметься у Швейцарії

Вчитель фізики та інформатики із Золотоніської школи №6 Оксана Животова взяла участь у міжнародному конкурсі та стала однією з переможців. Її запросили на наукову конференцію в Швейцарію, надіславши запрошення із Женеви на грудень, пише Черкаський край.

Оксана Михайлівна ще зовсім молода вчителька, навчалась і закінчила цю саму школу, у якій нині вчителює. Гордиться колегою і директор школи Олександр Пузєєв. Тепер може похвалитись, що, ще будучи ученицею, вона брала індивідуальні уроки у нього, на той момент викладача гімназії.

— Наприкінці минулого навчального року мені запропонували взяти участь у конкурсі. Я погодилась, бо вже по лінії Малої академії наук маю дві роботи. Одна — з астрономії у співавторстві з директором Олександром Олександровичем. Друга — авторська, з програмного забезпечення. А на цей конкурс моя робота — це авторський програмний засіб, створений за допомогою середовища Delphi 7. Була приємно здивована, дізнавшись, що роботу відібрали і запропонували стажування. В Україні відібрано роботи 31 учасника, група в такому складі й полетить до Женеви. З деким я вже познайомилася. З Черкащини я одна. Стажування спершу пару днів на базі Київської лабораторії, далі вилітаємо до Швейцарії, – розповідає Животова.

oksana-zhy-votova

Оксана Животова закінчила у 2012 році Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка за спеціальністю “Фізика та інформатика” та магістратуру цього ж вузу за фахом “Викладач фізики”. За чотири роки педагогічної діяльності виховала шестеро призерів обласних етапів олімпіад та Малої академії наук. Серед особистих досягнень відзначимо третє місце на 10-му Всеукраїнському конкурсі “Вчитель-новатор”, звання “Учитель-популяризатор” від науково-популярного природничого журналу “Колосок”, а також перемогу на міському етапі конкурсу педагогічної майстерності «Учитель року – 2017».

zasenko-zhy-votova

Молоде математичне майбутнє шостої школи: Оксана Животова і Юлія Засенко