Члени молодіжного військово-патріотичного клубу привезли медалі зі змагань на Полтавщині [ФОТО]

У Хоролі, що на Полтавщині, відбулися відкриті змагання з військових прикладних видів спорту серед військово-патріотичних клубів. Участь у форумі взяв і юний колектив золотоніського клубу «Патріот», котрий нещодавно розпочав свою діяльність.

Незважаючи на значно менший вік наших учасників відносно суперників, призові місця їм посісти таки вдалося. Першість зі стрільби на швидкість здобув Юрій Плохута. В командній першості на стрільбі золотоніський клуб поступився чемпіонством лише в останній момент, через те, що вийшла з ладу гвинтівка.

У змаганнях в цілому під керівництвом очільника клубу “Патріот” Петра Скитиби взяли участь діти з різних шкіл міста та району. Відвідали Хорол Дарія Кривошея, Роман Носенко, Дмитро Юскевич, Владислав Павленко (усі – Золотоніська гімназія), Ярослава Кива (санаторна школа-інтернат) та згаданий вище Юрій Плохута (Новодмитрівська ЗОШ).

Нагадаємо, навесні у Золотоноші почалася реалізація молодіжного проекту «Військово-патріотичний клуб «Патріот», ініціатором якого виступив учасник АТО Петро Скитиба. Клуб має на меті обʼєднати молодь для спільного змістовного дозвілля у сферах проведення військово-спортивних ігор, занять Street workout, організації краєзнавчо-туристичних походів та вело-екскурсій.

Вже за декілька тижнів «Патріот» відкрили офіційно, провівши відкриту квест-гру, в якій взяли участь команди з усіх навчальних закладів міста. Задіяні юнаки та дівчата виконували різноманітні завдання на кмітливість, спритність, витривалість та активність. Зокрема, вправлялися у стрільбі, наданні першої медичної допомоги потерпілому, швидкому вдяганні військової форми. Також виконували спортивні завдання.

vijs-kovo-patrioty-chny-j-klub-1-870_650 vijs-kovo-patrioty-chny-j-klub-2-870_650