Розбій у Благодатному: катування, стрілянина в ноги, викрадення автомобіля

Справжній кримінальний детектив стався 24 листопада у Благодатному. Патрульна поліція Черкас днями повідомляла про пошуки позашляховика Lexus, викраденого в цьому селі шляхом розбійного нападу. Як виявилось, подія трапилась значно серйозніша і більша схожа на сцену з якогось фільму, а не буденність наддніпрянського населеного пункту.

Як розповідає Черкаський край, опівдні четверо чоловіків спортивної статури чоловіків у масках перелізли через огорожу й опинилися в дворі досить заможного будинку, котрий розташовується що під лісом біля кооперативу “Труд”. До будинку проникли без перешкод. Двері не були замкнені, адже в цей час на місці перебували господарі – 75-річний Борис Михайлович та його 71-річна дружина Тамара Миколаївна, а також прислуга.

Нападники зв’язали господарів та почали вимагати гроші. Били й погрожували, а чоловікові навіть прострелили ногу з пістолета. Нишпорили будинком, знайшли й забрали 13 найменувань золотих виробів, 20 тисяч доларів і 10 тисяч гривень. Також прихопили з собою ключі від автомобіля. На ньому й поїхали у невідомому напрямку.

Полонені в зв’язаному стані перебували аж до вечора, поки господарю якось таки вдалося на кухні дістатися до ножа й перерізати пластикові хомути. Він зателефонував й повідомив про пригоду у Золотоніський відділ поліції, звідки прибула опергрупа за викликом.

Як розповіли правоохоронці, діяли злочинці в рукавичках, не залишаючи відбитків пальців. Стріляли з бойового пістолета ПМ з глушником — це визначили по гільзі, яка закотилась за радіатор батареї опалення. За фактом пригоди з пограбуванням порушено кримінальну справу за ст.187 ч.4 Кримінального Кодексу України. Підняті по тривозі оперативники й слідчі працювали без вихідних, проводилось відпрацювання села Благодатного. Пошуки грабіжників тривають і досі, триває слідство.