Мер Золотоноші проведе щорічний звіт своєї діяльності. Запрошено народного депутата [ДОКУМЕНТ]

“Користуючись нагодою та висловлюючи волю абсолютної більшості жителів Золотоноші, запрошую народного депутата Верховної Ради України VIII скликання Владислава Володимировича Голуба особисто відвідати традиційний щорічний звіт міського голови Золотоноші. Відбудеться зустріч із містянами 7 грудня о 16:00 в міському Будинку культури”.

Такими словами сьогодні звернувся до народного обранця міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський, анонсуючи звіт діяльності міської влади за календарний рік. За словами посадовця, він готовий не лише прозвітуватися перед золотонісцями за рік роботи та вислухати всю критику, але й дати вичерпні відповіді на всі запитання та зауваження обраного тут мажоритарно нардепа Владислава Голуба. Сподівається очільник Золотоноші на те, що саме цього дня, коли в Україні відзначають День органів місцевого самоврядування, місцева громада, окрім всього, ще й зможе  почути людину, яка з трибуни Верховної Ради та зі шпальт різних ЗМІ так активно начебто відстоює інтереси своїх виборців. Відповідний лист сьогодні було передано і до приймальні обранця.

Коментуючи для видання сам майбутній звіт, Войцехівський наголошує, що виборча посада – це, як відомо, результат довіри тих, хто віддав голос за свого кандидата, результат надій та прагнень до подальшої плідної співпраці зі своїм обранцем. В інтересах це кварталу, міста, району, чи ТВО – не важливо. Виборча ж посада, на його думку, – це відповідальність перед громадою та готовність слухати її, робити висновки, відповідати сподіванням громадян.

– Гріш-ціна будь-якому політику, котрий цурається тих, хто делегував йому теперішні права. Таким є основний постулат справжньої демократії, до якої всі ми, шляхом безлічі набитих ґуль, крок за кроком проторюємо свій шлях, – пояснює необхідність публічного звіту міський голова. – Хоч я й неодноразово наголошував на тому, що міські голови – не політики за визначенням, проте тут, на периферії, правила ідентичні. Особливо в нашому місті , в якому жоден обраний посадовець в здоровому глузді не наважиться уникати громади.

Резумує ж Віталій Войцехівський тезою про те, що громадянське суспільство народжується не на газетному папері і не у стрічках новин Facebook. Його, мовляв, творить (в тому числі) відкрите спілкування та готовність відповідати як за свою діяльність, так і за очікування громади.

ly-st