Верховна Рада нагородила педагога Золотоніського професійного ліцею [ФОТО]

Перший заступник голови Верховної ради України Ірина Геращенко вручила черкаським педагогам грамоти Верховної Ради України. Серед восьми вшанованих освітян опинилась майстер виробничого навчання Золотоніського професійного ліцею Лариса Дубина. Її голова ВРУ Андрій Парубій відзначив за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти, плідну навчально-педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Відзнаку вручали сама Геращенко та голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. Користуючись нагодою, посадовець нагадав і про останні досягнення освітянської галузі Черкащини.

– До кінця року у нас вже 9 шкіл навчатимуться такому предмету, як робототехніка. Також у нас є програма «Інноваційна школа», згідно якої школи матимуть сучасне обладнання, — цитує Ткаченка видання “Вичерпно“. — У нас 30 опорних шкіл. Ми звернулися до Уряду з листом, щоб залучити кошти з державних фондів. Ми готові стільки ж залучити з обласного бюджету і вдвічі більше готові дати райони, тільки щоб покращити матеріально-технічний стан навчальних закладів. У нас майже в кожному районі є козацькі класи. Взагалі, в наших освітян дуже багато ініціатив.

Державний навчальний заклад «Золотоніський професійний ліцей» розпочав діяльність у далекому 1936 року, будучи тоді школою механізації. Нині ж здійснює первинну професійну підготовку, перепідготовку та  підвищення кваліфікації, готуючи кухарів, кравців, трактористів, водіїв, операторів комп’ютерного набору та овочівників. З лютого 2006 року очолює ліцей Костянтин Короткий.

lary-sa-duby-na-01-870_650 lary-sa-duby-na-02-870_650