Колишній житель Софіївки став найманцем у терористів так званої “ДНР” [ФОТО, ВІДЕО]

Владислав Чубур, який деякий час прожив на Черкащині, воює в рядах терористичної організації, так званої ДНР. Про це повідомляє ІнфоМіст з посиланням на інтернет-ресурс intvua.com.

У відео, яке розміщує сайт, Чубур розповідає, що є уродженцем Києва, але деякий час прожив у Черкаській області. Як виявилося, мова йде про село Софіївка, що на Золотоніщині.

Місцева жителька на правах анонімності розповіла в коментарі, що на початку року Чубур недовго працював директором сільського будинку культури. На посаді він був із січня по березень, після чого був побитий “колишнім сільським головою” і Софіївку залишив. Куди подівся Чубур, селяни не знають.

– Чоловік як чоловік був. Розумний ніби хлопець – не дурний. На перший погляд – нормальний. Де він подівся після того (після бійки – ред.) ніхто не знає, – розповідає жителька села.

Власне, у своєму відеозверненні на каналі youtube Чубур говорить, що вирішив залишити Черкащину, бо був побитий нібито “за російську мову”. Після цього він “вирішив відстоювати свою точку зору із зброєю в руках”.

При цьому у відеокоментарі каналу TV 100 Чубур у березні цього року повідомляв, що бійка трапилася через конфлікт щодо комунального майна села. Про мовну суперечку він не згадує. У відео Чубур також називає себе “заступником” сільського голови.

chubur-01

Голова села Руслан Семенюта в коментарі “ІнфоМіст” розповів, що такої посади, як “заступник сільського голови” в штатному розписі немає. Також він підтвердив, що Чубура справді серйозно побили, після чого він і зник. Голова навіть звертався в правоохоронні органи, повідомляюючи, що “людина пропала”.

– За дії людей я не можу відповідати. Він жив і працював в інтересах села, люди його любили і поважали… Що з ним сталося, я не знаю, можливо, після тієї бійки щось… Побили його, бо захищав майно сільської ради від колишнього сільського голови. Зламали ніс, сітківку ока відбили. І після бійки я його не бачив. Писав у поліцію звернення, бо людина пропала. Отримав відповідь, що він пересік кордон із Білоруссю, – повідомив голова.

Журналісти надіслали інформаційний запит в управління Служби безпеки України в Черкаській області, щоб дізнатися, які саме міри наразі прийняті співробітниками СБУ для виявлення і затримання Чубура.

chubur-02