Золотоношею зацікавився німецький туристичний центр [ФОТО]

Окрім економічної міжнародної співпраці, на черзі відтепер і культурна. Туристичний центр містечка Аннаберг, що розташовується у саксонському районі Ерцгебірге, не на жарт зацікавився Золотоношею, ознайомившись із тутешніми фестивальними заходами, проведеними у вересні. Свою долю уваги проявили й митці – в бік України наразі дивляться члени Музичного оркестру Ерцгебірге.

Вихід у німецькій пресі матеріалу про золотонісця Миколу Черінька викликав чималий інтерес серед публіки та сприяв подальшій зацікавленості українським містом. Стаття, на кшталт тієї, що була передрукована нещодавно й на наших шпальтах, розповідала про останні дні існування НДР та вольові рішення деяких радянських офіцерів щодо недопущення кровопролиття. Серед них герой матеріалу, котрий нині активно бере участь у розвитку міжнародних відносин із німецькими колегами.

За мотивами публікації у ЗМІ представники згаданих туристичного центру та оркестру встановили зв’язок з центральним координатором громадської організації «Друзі України Ерцгебірге» Сільвіо Улігом та його дружини Лесі Щербій. За активного сприяння відомих у Золотоноші представників німецького Штольберга стала можливою зустріч Миколи Черінька та його доньки з керівництвом турцентру. Там українці й презентували золотоніський Фестиваль чорнобривців, паралельно ознайомлюючи з українськими традиціями. Усі ж разом завітали і до місцевих музикантів.

За результатами неформального діалогу нині маємо двосторонній інтерес щодо співпраці між Золотоношею та Аннабергом, а між Золотоніським районом та Ерцгебірге (аналогічна адміністративна одиниця ФРН).

??????????????????????????????? 3-870_650 4-870_650 5-870_650 ???????????????????????????????