Золотоніський вчитель Кейсі Петерсон взяв участь у підписані Меморандуму в Міносвіти [ФОТО]

Учитель англійської мови Золотоніської школи № 2 Кейсі Петерсон відвідав Міністерство освіти в Києві. Метою зустрічі стало підписання Меморандуму про взаєморозуміння з метою продовження освітньої програми Корпусу миру в Україні на наступні шість років. На зустрічі були присутні міністр освіти Лілія Гриневич і директор Корпусу миру США Денні Робертсон, а також чотири волонтери з різних областей України.

Як повідомляють у СШІТ №2, діалог тривав близько години. Як українці, так і американці мали можливість поділитися своїм досвідом роботи, адже перша група добровольців прибула ще в 1992 році. Волонтери розповіли про свій досвід викладання в Україні і те, помічений позитив в українській системі освіти і фактори, котрі також можна поліпшити. Зустріч проходила українською та англійською мовами. Також міністр освіти виклала концепцію “Нової Української школи.”

Зустріч завершилася підписанням обома сторонами Меморандуму. Наразі в Україні працює 84 волонтери, ще 75 штатних викладачів англійської мови проходять навчання для діяльності в Україні. Нова група із близько 100 волонтерів прибуватиме кожні 6 місяців до нашої країни.

Нагадаємо, у червні вчителі та учні спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій приймали у своєму навчальному закладі волонтерів Корпусу миру США в Україні – молоде подружжя Кейсі та Кери ПітерсонЧоловік впродовж двох років спільно з педагогами навчатиме англійської мови учнів, братиме участь у позакласних заходах, дружина нині працює у молодіжному центрі.

kejsi-piterson-870_650